Мәзірді көрсету Іздестіру
БАҚ біз туралы

You are here

ОҢТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН Облыстық мәслихат комиссиясының мүшелері

-A A +A

ОҢТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСТЫҚ МӘСЛИХАТЫНЫҢ ТҰРАҚТЫ КОМИССИЯЛАРЫ

Алтыншы шақырылымдағы Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының бюджет және экономиканың дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясы

Алтыншы шақырылымдағы Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кәсіпкерлікті,  құрылыс және коммуналдық саланы дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясы

Алтыншы шақырылымдағы Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының  әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі тұрақты комиссиясы

          Алтыншы шақырылымдағы Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының аумақтардың дамуы және табиғатты пайдалану жөніндегі тұрақты комиссиясы

Алтыншы шақырылымдағы Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының мемлекеттік-құқық мәселелері және жергілікті өзін-өзі басқару жөніндегі тұрақты комиссиясы

 

Алтыншы шақырылымдағы Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының бюджет және экономиканың дамуы жөніндегі

тұрақты комиссиясының

құрамы

Тұрақты комиссияның төрағасы

Досболов Әбілқасым Үсіпбайұлы

-

№ 38 сайлау округінен депутат, Сарыағаш ауданы

Тұрақты комиссия төрағасының орынбасары

Жамалбек Шәріпбек Жамалбекұлы

-

№ 20 сайлау округінен депутат, Бәйдібек ауданы

Тұрақты комиссияның хатшысы

Күнтуаров Серғазы Нұртазаұлы

-

№ 13 сайлау округінен депутат, Кентау қаласы

Тұрақты комиссияның мүшелері

Абасов Қайнар Бегалыұлы

-

№ 29 сайлау округінен депутат, Ордабасы ауданы

Әбіш Дулатбек Назарбекұлы

-

№ 1 сайлау округінен депутат, Шымкент қаласы

Бекенов Сәду Кетебайұлы

-

№ 24 сайлау округінен депутат, Мақтаарал ауданы

Білісбеков Жұмағали Дәулетбекұлы

-

№ 4 сайлау округінен депутат, Шымкент қаласы

Молдасейітов Қайрат Құсейінұлы

-

№ 5 сайлау округінен депутат, Шымкент қаласы

Рахиев Уалихан Рысбекұлы

-

№ 39 сайлау округінен депутат, Сарыағаш ауданы

Тәңірбергенов Рахым Көлбайұлы

-

№ 16 сайлау округінен депутат, Түркістан қаласы

Тұрысбеков Мағауия Сексенбайұлы

-

№ 43 сайлау округінен депутат, Созақ ауданы

 

Алтыншы шақырылымдағы Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кәсіпкерлікті,  құрылыс және коммуналдық саланы дамыту жөніндегі

тұрақты комиссиясының

құрамы

 

Тұрақты комиссияның төрағасы

Ахметов Дәурен Шәкірбайұлы

-

№ 2 сайлау округінен депутат, Шымкент қаласы

Тұрақты комиссия төрағасының орынбасары

Әбішов Нұралы Әлмаханұлы

-

№ 26 сайлау округінен депутат, Мақтарал ауданы

Тұрақты комиссияның хатшысы

Мейірманов Мұрат

-

№ 21 сайлау округінен депутат, Қазығұрт ауданы

Тұрақты комиссияның мүшелері

Әбдіхалық Қасымбай Жақанұлы

-

№ 12 сайлау округінен депутат , Арыс қаласы

Баймаханов Талғат

-

№ 14 сайлау округінен депутат , Кентау қаласы

Берденов Арман Арысбекұлы

-

№ 7 сайлау округінен депутат , Шымкент қаласы

Бүрлібаев Тасқынбай Еркебайұлы

-

№ 41 сайлау округінен депутат, Сарыағаш ауданы

Қаныбеков Шералы Оспанәліұлы

-

№ 27 сайлау округінен депутат, Мақтаарал ауданы

Мұсабеков Базарбай Зубайдуллаұлы

-

№ 19 сайлау округінен депутат, Түркістан қаласы

Омаров Руслан Әбдірашитұлы

-

№ 35 сайлау округінен депутат, Шымкент қаласы

Сүлейменов  Баймахан  Тоймаханұлы

-

№ 18 сайлау округінен депутат, Түркістан қаласы

 

Алтыншы шақырылымдағы Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының  әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі тұрақты комиссиясының

құрамы

 

Тұрақты комиссияның төрағасы

Қуашбай Саттар

-

№ 45 сайлау округінен депутат, Төлеби ауданы

Тұрақты комиссия төрағасының орынбасары

 

 

 

Тұрақты комиссияның хатшысы

Нишанкулов Бадритдин Икрамжанұлы

-

№ 32 сайлау округінен депутат, Сайрам ауданы

Тұрақты комиссияның мүшелері

Аяшев Оңалбай 

-

№ 23 сайлау округінен депутат Мақтарал ауданы

Жолдасов Нұрмахан Миятұлы

-

№ 33 сайлау округінен депутат, Шымкент қаласы

Көмекбаев Абай Әбдіманапұлы

-

№ 10 сайлау округінен депутат, Шымкент қаласы

Сапарбаев Қайрат Махамбетұлы

-

№ 34 сайлау округінен депутат, Сайрам ауданы

Сопбеков Амангелді Әбдімәлікұлы

-

№ 50 сайлау округінен депутат , Шардара ауданы

Чалданов Зуппархан Субатұлы

-

№ 17 сайлау округінен депутат, Түркістан қаласы

 

 

Алтыншы шақырылымдағы Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының аумақтардың дамуы және табиғатты пайдалану жөніндегі тұрақты комиссиясының құрамы

 

Тұрақты комиссияның төрағасы

Сейтжанов Серікжан

-

№ 36 сайлау округінен депутат, Сайрам ауданы

Тұрақты комиссия төрағасының орынбасары

Тәшімов Лесбек

-

№ 47 сайлау округінен депутат, Түлкібас ауданы

Тұрақты комиссияның хатшысы

Оспаналиева Рәшкүл Жәлелқызы

-

№ 9 сайлау округінен депутат, Шымкент қаласы

Тұрақты комиссияның мүшелері

Ағабеков Жаңабай Молдабайұлы

-

№ 40 сайлау округінен депутат , Сарыағаш ауданы

Әшіров Нұржан Сапабекұлы

-

№ 22 сайлау округінен депутат , Қазығұрт ауданы

Жүсіпбаев Үмбет Әбілдаұлы

-

№ 15 сайлау округінен депутат, Түркістан қаласы

Ибадуллаев Серікбай Ибадуллаұлы

-

№ 30 сайлау округінен депутат, Отырар ауданы

Салимов Алмас Алтайұлы

-

№ 37 сайлау округінен депутат, Сарыағаш ауданы

Төлтебаев Мұрат Шерімұлы

-

№ 44 сайлау округінен депутат, Төлеби ауданы

 

Алтыншы шақырылымдағы Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының мемлекеттік-құқық мәселелері және жергілікті өзін-өзі басқару жөніндегі тұрақты комиссиясының құрамы

 

Тұрақты комиссияның төрағасы

Мелдеханов Өмірзақ  Пердебекұлы

-

№ 3 сайлау округінен депутат, Шымкент қаласы

Тұрақты комиссия төрағасының орынбасары

Айтөреев Қамытбек Нұржанұлы

-

№ 49 сайлау округінен депутат, Шардара  ауданы

Тұрақты комиссияның хатшысы

Абдукаримов Бахарам Сейдраманұлы

-

№ 8 сайлау округінен депутат, Шымкент қаласы

Тұрақты комиссияның мүшелері

Есей Өркен   

-

№ 48 сайлау округінен депутат, Түлкібас ауданы

Исабаев Әділхан Бегалыұлы

-

№ 28 сайлау округінен депутат, Ордабасы ауданы

Қайыпбеков Әсет Әбдірашұлы

-

№ 46 сайлау округінен депутат, Шымкент қаласы

Тұрлыбек Қилыбек Арапбайұлы

-

№ 6 сайлау округінен депутат, Шымкент қаласы

 

There is currently no content classified with this term.

© 2017

Ресми Интернет-ресурс

Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі