Мәзірді көрсету Іздестіру
БАҚ біз туралы
Ресми Интернет-ресурс

You are here

Басқарма басшысы

-A A +A

БАСШЫ
 

Нарбекова Балмаржан Полатқызы

«Оңтүстік  Қазақстан облысының отбасы, балалар және жастар істері  жөніндегі басқармасы» ММ басшысы – Д-О-1.

Туылған жылы (ай, күн, жылы) – 28.06.1988 жыл.

Туылған мекен-жайы – Оңтүстік Қазақстан облысы, Түлкібас ауданы, Балықшы ауылы.

Ұлты – қазақ.

Білімі – жоғары.

Оқу орнын аяқтаған жылы – 2010 ж., М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті.

Мамандығы бойынша біліктілігі – Құқықтану бакалавры.

ТМД халықтары мен шетел тілдерін меңгеруі – орыс тілін еркін меңгерген.

Мемлекеттік наградалары, құрметті атақтары: «Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 20 жыл» медалі.

Арнайы тексерудің нәтижесі – ҚР ҰҚК ОҚО бойынша департаментінің 24.06.2015 ж. №14/1-8114 хаты (мемлекеттік қызмет атқаруына кедергі келтіретін мәліметтер жоқ).

Аттестацияның күні және нәтижелері – 15.03.2017 ж. атқаратын мемлекеттік лауазымына сай келеді және мемлекеттік лауазымын жоғарылатуға ұсынылады.

Мемлекеттік қызметшінің антын  қабылдаған күні – 03.07.2015 ж.

Қайта даярлау курстарын, біліктілікті арттыру семинарларын өту күні

26.02-02.03.2018 ж., біліктілігін арттыру курсынан өтті.

 

 

 

БАСШЫның ЕҢБЕК ЖОЛЫ

 

Датасы

Қызметі, жұмыс орны,

ұйымның орналасқан жері

Қабылдаған

Босатылған

07.05.2009 ж.

04.03.2010 ж.

Шымкент қаласы әкімі аппаратының нұсқаушысы.

09.03.2010 ж.

29.07.2010 ж.

«Жастар орталығы» МКҚМ  директорының орынбасары.

29.07.2010 ж.

29.07.2011 ж.

«Жастар орталығы» МКҚМ директорының міндетін атқарушы.

29.07.2011 ж.

04.12.2012 ж.

«Жастар орталығы» МКҚМ  директорының орынбасары.

05.12.2012 ж.

03.01.2013 ж.

Шымкент қаласы «Жұмыспен қамту орталығы» аналитикалық жинақтау және мониторингілеу бөлімінің бастығы.

03.01.2013 ж.

08.01.2014 ж.

Шымкент қаласы «Жұмыспен қамту орталығы» жастар тәжірибесін ұйымдастыру бөлімінің бастығы.

28.01.2014 ж.

03.02.2015 ж.

«Нұр Отан» партиясы Абай аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары.

03.02.2015 ж.

10.04.2015 ж.

Шымкент қаласы  Қаратау ауданы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы /конкурсқа дейін/.

10.04.2015 ж.

02.07.2015 ж.

Шымкент қаласы  Қаратау ауданы әкімі орынбасарының міндетін атқарушы /арнайы тексеруден өткенге дейін/.

02.07.2015 ж.

26.04.2017 ж.

Шымкент қаласы  Қаратау ауданы әкімінің орынбасары. 

26.04.2017 ж.

10.01.2018 ж.

ОҚО  жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасының басшысы

10.01.2018 ж.

Қазіргі күнге дейін

ОҚО  отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасының басшысы

 

Жарияланған: 11.05.2018 - 16:51:46
Жаңартылған: 14.05.2018 - 11:08:27
© 2018

Ресми Интернет-ресурс

Түркістан облысының әкімдігі