Мәзірді көрсету Іздестіру
БАҚ біз туралы

You are here

Басқарма басшысы

-A A +A


Басқарма басшысы

ТҰРБЕКОВ Серік Ордабекұлы

ОҚО Сарыағаш ауданында 1956 жылы 4-желтоқсанда туылған.

Білімі жоғары, мамандығы : ғалым- агроном

1980 жылы К.А.Тимирязев атындағы Ленин және Еңбек Қызыл Ту орденді Мәскеу ауылшаруашылық академиясы, 1990 жылы КСРО Министрлер Кеңесі жанындағы агроөнеркәсіп комплексі одақтық басқарма мектебін тәмамдаған.

Ғылыми дәрежесі : Ауыл шаруашылығы ғылымының кандидаты

Мемлекеттік марапаттары : «ҚР Тәуелсіздігіне 10 жыл», 2001 ж., «Тыңға 50 жыл», 2004ж., 2005ж., «Қазахстан Конституциясына 10 жыл», 2005ж., «Ерен еңбегі үшін», 2009ж. медальдары, ОҚО Сайрам ауданының Құрметті азаматы, 2007ж.

 

Еңбек жолы


22.10.1980 – 09.02.1981

«Каракөл» ғылыми өндірістік бірлестігінің лаборанты

09.02.1981 – 03.01.1983

«Каракөл» ғылыми өндірістік бірлестігінің кіші ғылымы қызметкері

31.12.1982 – 31.12.1985

К.А.Тимирязев атындағы Ленин және Еңбек Қызыл Ту орденді Мәскеу ауылшаруашылық академиясының аспиранты

22.04.1986 – 15.09.1988

Красноводопад мемлекеттік селекциялық станциясының аға ғылыми қызметкері

17.09.1988 – 14.11.1988

«Шымкент» ғылыми өндірістік бірлестігінің аға ғылыми қызметкері

14.11.1988 – 04.04.1991

«Шымкент» ғылыми өндірістік бірлестігі бас директорының орынбасары

04.04.1991 – 10.11.1995

«Шымкент» ғылыми өндірістік бірлестігі бас директорының бірінші орынбасары

10.11.1995 –04. 08.1997

«Шымкент» ғылыми өндірістік бірлестігінің бас директоры

04.08.1997 – 10.03.1998

Оңтүстік Қазақстан ауыл шаруашылығы ғылыми зерттеу институтының директоры, тұқым шаруашылығы бойынша тәжірибелік шаруашылықтың директоры

07.03.1998 – 23.08.1999

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары

30.09.1999 – 25.05.2007

ҚР АШМ Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық басқармасының бастығы

25.05.2007 – 05.10.2007

ҚР АШМ Агроөнеркәсіптік кешеніндегімемлекеттік инспекциясы комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының бастығы

06.10.2007 – 03.01.2008

«Оңтүстік» әлеуметтік кәсіпкерлік корпорациясы Ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының басқарушы директоры

03.01.2008 –13.04.2009

«Оңтүстік» әлеуметтік кәсіпкерлік корпорациясы Ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы басқарма төрағасының орынбасары

13.04.2009 – 02.08.2010

«Оңтүстік» әлеуметтік кәсіпкерлік корпорациясы Ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы басқарма төрағасының бірінші орынбасары

02.08.2010 – 29.05.2015

Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданының әкімі

29.05.2015 –14.03.2016

Оңтүстік Қазақстан облысы жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасының басшысы

14.03.2016 – б.к.д.

Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы

 

 

 

 

 

 

Жарияланған: 19.01.2016 - 10:28:39
Жаңартылған: 07.06.2017 - 12:59:12
© 2017

Ресми Интернет-ресурс

Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі