Мәзірді көрсету Іздестіру
БАҚ біз туралы

You are here

Басқарманың басшысы

-A A +A

1955 жылы Оңтүстік Қазақстан облысында туылған, білімі жоғары, мамандығы бойынша біліктілігі – қазақ орта мектебінің физика пәнінің мұғалімі.

Еңбек жолын 1973 жылы Ақтөбе ет комбинатының жұмысшысы болып бастаған. 1980-1990 жылдары Ақтөбе облысы Ембі стансасы темір жол торабы комсомол комитетінің хатшысы, Мұғалжар аудандық партия комитеті жалпы бөлімінің меңгерушісі, саяси ағарту кабинетінің меңгерушісі болған. 1995-2007 жылдары Түлкібас ауданы әкімі аппараты жалпы бөлімінің меңгерушісі, аудандық білім бөлімінің меңгерушісі, Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты әлеуметтік-мәдени кешен, әлеуметтік реформалар мониторингі, қоғамдық қатынастар мониторингі бөлімдерінің меңгерушісі, ОҚО ішкі саясат және дін істері жөніндегі басқармаларының басшысы, Сайрам аудандық ішкі саясат бөлімінің басшысы лауазымдарын атқарған.

2016 жылдың ақпан айынан бастап ОҚО дін істері басқармасы басшысының міндетін атқарушы болып қызмет етіп келді.

 

 

       

               ЖАЛМҰРЗАЕВ

       Батырбек Қаратайұлы

Күні/

Дата

Лауазымы, жұмыс орны, 

ұйымның орналасқан жерi/

Должность, место работы, 

местонахождение организации

қабылданған/

приема

босатылған/

увольнения

11.09.1973

26.04.1974

Ақтөбе ет комбинатының жұмысшысы

05.1974

05.1976

Совет армиясы қатарындағы қызмет

24.08.1976

01.07.1980

Ақтөбе педагогика институтының студенті

14.08.1980

10.07.1983

Ақтөбе облысы  Ембі  стансасы темір жол торабы  комсомол комитетінің хатшысы

05.07.1983

10.01.1985

Ақтөбе облысы  Ембі қаласы «Знание» қоғамы Мұғажар аудандық ұйымының жауапты хатшысы

15.01.1985

27.09.1990

Ақтөбе  облысы  Қазақстан Компартиясы Мұғажар аудандық комитеті  насихат және  үгіт бөлімінің нұсқаушысы, жалпы бөлім меңгерушісі, саяси ағарту  кабинетінің меңгерушісі

01.10.1990

19.10.1990

Шымкент облысы  Түлкібас  ауданы  «Жабағлы» агрофирмасы кадрлар бөлімінің аға испекторы

20.10.1990

29.11.1991

Шымкент облысы Қазақстан Компартиясы Түлкібас аудандық комитеті іс жүргізу секторының меңгерушісі

30.11.1991

18.03.1992

Шымкент облысы Түлкібас аудандық халық депутаттары кеңесінің кәмелетке  толмағандар істері  жөніндегі комиссиясының жауапты хатшысы

20.03.1992

01.06.1992

Шымкент облысы Түлкібас ауданы әкімшілігінің кәмелетке толмағандар істері жөніндегі комиссиясының жауапты хатшысы

01.06.1992

21.12.1993

Түлкібас ауданы әкімшілігі ұйымдастыру-талдау бөлімінің бас референті, бөлім меңгерушісі

03.01.1994

30.12.1994

Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы «Жолаушы» ШК атқарушы директоры

20.01.1995

07.11.1995

Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық жұмыспен  қамту орталығы-еңбек биржасының маманы

07.11.1995

16.01.1997

Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімі  аппараты  жалпы бөлімінің меңгерушісі

16.01.1997

30.03.1998

Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы білім  бөлімінің меңгерушісі

01.04.1998

18.03.1999

Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы «Қасым-бек» ЖШС директорының орынбасары

24.03.1999

18.02.2002

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты қоғамдық-саяси бөлімінің бас маманы

18.02.2002

08.05.2004

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты әлеуметтік сала және сыртқы байланыстар бөлімінің, әлеуметтік сала және ішкі саясат бөлімінің, әлеуметтік-мәдени кешен бөлімінің бас маманы

08.05.2004

14.01.2005

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты әлеуметтік-мәдени кешен бөлімінің меңгерушісі

14.01.2005

17.01.2007

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты әлеуметтік реформалар мониторингі бөлімінің меңгерушісі

17.01.2007

15.02.2010

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты қоғамдық қатынастар мониторингі бөлімінің меңгерушісі

15.02.2010

2.04.2012

Оңтүстік Қазақстан облысы ішкі саясат басқармасының бастығы

2.04.2012

17.07.2013

Оңтүстік Қазақстан облысы  дін істері жөніндегі басқармасының бастығы

17.07.2013

28.01.2015

Оңтүстік Қазақстан облысы  дін істері жөніндегі басқармасының басшысы

29.01.2015

08.07.2015

«Қазақстан жолы» газетінің редакция меңгерушісі

09.07.2015

12.10.2015

Сайрам аудандық ішкі саясат бөлімі басшысы міндетін атқарушы (арнайы тексеруден өткенге дейін)

12.10.2015

24.02.2016

Сайрам аудандық ішкі саясат бөлімінің басшысы

25.02.2016

Бүгінгі күнге

Оңтүстік Қазақстан облысы  дін істері басқармасының басшысы

 

Жарияланған: 14.03.2016 - 14:59:55
Жаңартылған: 08.04.2016 - 12:43:59
© 2017

Ресми Интернет-ресурс

Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі