Мәзірді көрсету Іздестіру
БАҚ біз туралы
Ресми Интернет-ресурс

You are here

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың ТІЗІМІ

-A A +A

18.09.2018

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Түркістан облысының еңбек инспекциясы жөніндегі  басқармасының Шетел жұмыс күшін тарту және жұмыспен қамту саласындағы бақылау бөлімінің басшысы- Түркістан облысының мемлекеттік еңбек инспекторы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Сихымбай Дінмұхамед Иглікұлы

2.

Бисары Борашби Абдихаликович

3.

Қуандық Нұрғали Әбубакірұлы

 

2. Түркістан облысы құрылыс басқармасы басшысы, D-О-1 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Усубалиев Токтар Оразович

 

3. Түркістан облысы қаржы басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты,                     1 бірлік:

 

1.

Нурманова Нагима Орынбасаркызы

2.

Байғон Таңат Жамбылұлы

3

Жайлаубек Асқар Мұхтарұлы

 

 

 

13.09.2018

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1.Түркістан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Тулегенов Талгат Байжанович

 

2.Түркістан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы түсімдерді болжау бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

 

3.Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы ауыл шаруашылығы кооперативтерін дамыту және нәтижелі жұмыспен қамтуды ұйымдастыру бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты,  1 бірлік:

 

1.

Курбанов Олжа Анартаевич

 

4. Түркістан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Тасболат Таубай Таштитович

 

5.Түркістан  облысы ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы, D-О-1 санаты,            1 бірлік:

 

1.

Бадыраков Нурбек Бакытбаевич

 

6.Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы мал шаруашылығы және мал тұқымын асылдандыру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Нұрқасымов Нұржігіт Жеңісханұлы

 

 

13.09.2018

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1.Түркістан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Тулегенов Талгат Байжанович

 

2.Түркістан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы түсімдерді болжау бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

 

3.Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы ауыл шаруашылығы кооперативтерін дамыту және нәтижелі жұмыспен қамтуды ұйымдастыру бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты,  1 бірлік:

 

1.

Курбанов Олжа Анартаевич

 

4. Түркістан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Тасболат Таубай Таштитович

 

5.Түркістан  облысы ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы, D-О-1 санаты,            1 бірлік:

 

1.

Бадыраков Нурбек Бакытбаевич

 

 

 

10.09.2018

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Түркістан облысы әкімі аппараты басшысыны орынбасары, D-2 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Жексембаева Рабиға Мырзатайқызы

 

2. Түркістан облысы әкімі аппараты персоналды басқару қызметінің (кадр қызметінің ) басшысы, D-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Сақбаев Ахмед Сүйіндікұлы

 

3. Түркістан облысы әкімі аппараты ақпараттық қауіпсіздік және мемлекеттік қызмет көрсету мониторнигі тобының бас инспекторы-топ басшысы, D-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Орманов Жайық Талғатұлы

 

4. Түркістан облысы әкімі аппараты мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі тобының бас инспекторы-топ басшысы, D-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Қыпшақбаева Ақмарал Касымқызы

 

 

 

06.09.2018

2 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Түркістан облысы әкімі аппараты агроөнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мониторингі бөлімінің бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Курыкбаев Максут Бакытович

2.

Жанибеков Ербулан Ауелбекович

3.

Оралбеков Тимур Құрбанұлы

4.

Саду Бекзат Қайратұлы

 

2. Түркістан облысы әкімі аппараты персоналды басқару қызметінің (кадр қызметі) бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Алатаев Джанибек Асильбекович

2.

Жәнібеков Ерасыл Бақытбекұлы

3.

Шуманов Максат Аитбаевич

4.

Оралбеков Тимур Құрбанұлы

5.

Макулбеков Багдат Мырзабаевич

6.

Бейсенбаев Жангали Нурасилович

 

3. Түркістан облысы әкімі аппараты персоналды басқару қызметінің (кадр қызметі) бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Оразбаев Нургали Берикбаевич

2.

Алатаев Джанибек Асильбекович

3.

Сыздықова Сауле Мамбеталиевна

4.

Оралбеков Тимур Құрбанұлы

5.

Абилхасов Нурлан Айтбекович

6.

Ахтанов Марат Аденович

 

4. Түркістан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы экономикалық талдау, болжау және жиынтық-сараптамалық бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Оразбаев Нургали Берикбаевич

2.

Куралбеков Ермұхаммед Еркінбекұлы

3.

Шуманов Максат Аитбаевич

4.

Жанибеков Ербулан Ауелбекович

5.

Асанбаев Ильяс Жекебаевич

 

5. Түркістан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы инвестициялық жобаларды қолдау және экспортты жылжыту бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Асанбаев Ильяс Жекебаевич

2.

Мамытова Лаура Досжанқызы

 

6. Түркістан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы талдау және мониторинг бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Жұмашбеков Нұрсұлтан Шаймерденұлы

 

 

 

23.08.2018

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

           1. Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы ұйымдастыру-құқықтық және әкімшілік бөлімінің  бас маман-заңгері, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Алтынбеков Кудрет Жумағалиұлы

2

Кадиев Бақдаулет Сердалиевич

3

Сейтжан Гулмира Дулатбайқызы

 

2. Түркістан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы қалалық мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Серикбаев Сихымбек Оспанбекович

2

Егетаев Тажибай Дуйсенович

3

Шолбаев Тимур Махмутович

 

3. Түркістан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы әкімшілік-құқықтық жұмыстар бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Сейтжан Гулмира Дулатбайқызы

 

4. Түркістан облысының жер инспекциясы басқармасы әкімшілік-ұйымдастыру бөлімінің бас маман-заңгер-мемлекеттік инспектор, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Сейтжан Гулмира Дулатбайқызы

2

Алтынбеков Кудрет Жумағалиұлы

 

5. Түркістан  облысының жер инспекциясы басқармасы жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау бөлімінің  бас маман-мемлекеттік инспектор, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Сейтжан Гулмира Дулатбайқызы

2

Алтынбеков Кудрет Жумағалиұлы

 

6. Түркістан облысының кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық даму басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 

1

Курбаниязов Дауренбек Амангелдиевич

 

7. Түркістан облысының туризм және сыртқы байланыстар  басқармасының әкімшілік бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

2

Мамасерипов Бахт Саттибекович

 

8. Түркістан облысының туризм және сыртқы байланыстар  басқармасының сыртқы байланыстар бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты,   1 бірлік:

 

1

Қыдыров Ерлан Ермекұлы

 

9. Түркістан облысының туризм және сыртқы байланыстар  басқармасы  басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 

1

Тулебеков Жасулан Нурланович

 


 

20.08.2018

 

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Түркістан облысының жер қатынастары басқармасының  басшысы, D-О-1 санаты,           1 бірлік:

 

1.

Тұрбеков Серік Ордабекұлы

 

 

 

15.08.2018

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Түркістан облысы қаржы басқармасы коммуналдық меншікті басқару бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Мамбетов Шохан Толегенович

2

Кожамбеков Жамбыл Рысбекович

3

Сейітқазы Данақазы Ерқазыұлы

4

Ердалиев Абдула Жолдасбекович

5

Тастемір Мадияр Өмірзақұлы

6

Накипбекова Шолпан Мархабатовна

7

Алдабергенов Бауыржан Ғалымжанұлы

8

Шажалиева Дамира Балталықызы

9

Мейрасбек Нурхан Нурланулы

 

           2. Түркістан облысы қаржы басқармасы бухгалтерлік есеп  және қаржылық есеп беру  бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Мамбетов Шохан Толегенович

2

Кожамбеков Жамбыл Рысбекович

3

Бегайдаров Казбек Ералиевич

4

Оспанова Айгерим Абаевна

5

Сейітқазы Данақазы Ерқазыұлы

6

Ердалиев Абдула Жолдасбекович

7

Шажалиева Дамира Балталықызы

 

 

3. Түркістан облысының мемлекеттік сатып алу басқармасының жұмыстарды мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Кожамбеков Жамбыл Рысбекович

2

Сейітқазы Данақазы Ерқазыұлы

3

Тастемір Мадияр Өмірзақұлы

 

4. Түркістан облысы дін істері басқармасының діни ұйымдардың қызметін талдау және мониторинг бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Сейітқазы Данақазы Ерқазыұлы

2

Бегманов Шокан Анартаевич

 

5. Түркістан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы әкімшілік бөлімінің жетекші маманы, D-O-5 санаты, 1 бірлік:

 

1

Мамбетов Шохан Толегенович

2

Бегманов Шокан Анартаевич

3

Накипбекова Шолпан Мархабатовна

4

Төлеген Сұлтан Сәкенұлы

 

6. Түркістан облысы құрылыс басқармасы тұрғын үй және инженерлік коммуникациялар құрылысы бөлімінің жетекші маманы, D-O-5 санаты, 1 бірлік:

 

1

Ертас Азамат Пердеғалиұлы

2

Жауханов Кылышбек Еркинович

3

Әліпбек Мейірбек Ерікұлы

 

7. Түркістан облысы құрылыс басқармасы жобалар мен сараптамаларға мониторинг жүргізу бөлімінің жетекші маманы, D-О-5 санаты, 1 бірлік:

 

1

Батырша Керімжан Сейтмұратұлы

2

Жауханов Кылышбек Еркинович

3

Әліпбек Мейірбек Ерікұлы

 

8. Түркістан облысының  мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы жоспарлау-қаржы бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Тастемиров Жумабек Курманбекулы

2

Сейітқазы Данақазы Ерқазыұлы

3

Бегманов Шокан Анартаевич

4

Накипбекова Шолпан Мархабатовна

5

Мейрасбек Нурхан Нурланулы

 

9. Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының орман қорын, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды және жануарлар дүниесін күзету, қорғау және пайдалану бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 2 бірлік:

 

1

Нұрмышев Мухтар Жумабекович

2

Коблашов Самалбек Талгатбекович

 

 10. Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының табиғат қорғау бағдарламалары мен жобаларын іске асыру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Қалтбеков Нұржан Мейіржанұлы

2

Сейітқазы Данақазы Ерқазыұлы

3

Жұманов Ерболат Көпбайұлы

4

Коблашов Самалбек Талгатбекович

5

Исхакова Айнур Файзиляқызы

 

11. Түркістан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының жер қойнауын пайдалану бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытына 20.04.2019 жылға дейін), D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Қалтбеков Нұржан Мейіржанұлы

2

Жұманов Ерболат Көпбайұлы

3

Коблашов Самалбек Талгатбекович

 

12. Түркістан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының экономика және жоспарлау бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты,   1 бірлік:

 

1

Мамбетов Шохан Толегенович

2

Тастемір Мадияр Өмірзақұлы

 

13. Түркістан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының жолаушылар көлігі бөлімінің бас маманы (уақытша, негізгі қызметкердің балаға күтім жасау кезеңіне 01.07.2019 жылға дейін), D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Сейдмұхтар Әлмұхаммет Әлиасқарұлы

 

14. Түркістан облысының кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық даму басқармасының сауда және кәсіпкерлікті дамыту бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Кожамбеков Жамбыл Рысбекович

2

Бегманов Шокан Анартаевич

3

Тастемір Мадияр Өмірзақұлы

4

Жұманов Ерболат Көпбайұлы

5

Мейрасбек Нурхан Нурланулы

 

 

13.08.2018

 

2 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Түркістан облысы әкімі аппараты экономика және бюджеттік сала мониторингі бөлімінің басшысы, D-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

 

2. Түркістан облысы құрылыс басқармасы жобалар мен сараптамаларға мониторинг жүргізу бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Еркеев Бағлан Алибайұлы

 

 

13.08.2018

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Түркістан облысы әкімі аппараты қоғамдық-саяси сала мониторингі бөлімінің бас инспекторы, D-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Керімбеков Ерлан Мәдібекұлы

2.

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

 

2. Түркістан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы қалалық мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Уралбаев Кайрат Калиевич

2.

Мамыров Аян Жораханұлы

 

3. Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы инвестициялық жобаларды қолдау және экспортты жылжыту бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

2.

Бекмуратов Нурбол Карабаевич

3.

Мамыров Аян Жораханұлы

 

4.Түркістан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы әлеуметтік мекемелердің қызметін үйлестіру бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Мамыров Аян Жораханұлы

 

 

09.08.2018

 

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Түркістан облысы әкімі аппараты агроөнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мониторингі бөлімінің бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

 

2. Түркістан облысы облысы әкімі аппараты персоналды басқару қызметінің (кадр қызметі) бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

2.

Темірханұлы Эльдар

 

3. Түркістан облысы дін істері басқармасының әкімшілік бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Абуов Қайрат Базарбекұлы

 

 

 

03.08.2018

2 этап - ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

  1. Түркістан  облысы туризм және сыртқы байланыстар басқармасының басшысы,   D-О-1 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Құнанбаев Тимур Пулатұлы

2.

Мейрбеков Мерей Маманбайұлы

 

 

27.07.2018

2 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Түркістан облысы ішкі саясат басқармасының басшысы D-О-1 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Тәжібаев Бейсенбай Дәулетұлы

 

2. Түркістан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар  басқармасы басшысының орынбасары, D-O-2 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Алимкулов Закридин Нурханулы

2.

Нұрашов Нұржан Кеңесбекұлы

 

3. Түркістан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар  басқармасы әкімшілік-құқықтық бөлімнің бас маман-заң кеңесшісі, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Нұрмұратов Әбдіғани Абдуллаұлы

 

4. Түркістан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы жастармен және жастар қоғамдық бірлестіктермен жұмыс жөніндегі бөлімі басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Ешмаханов Султанбек Кенжебаевич

2.

Нұрмұратов Әбдіғани Абдуллаұлы

 

5. Түркістан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының әкімшілік  бөлімінің  басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Нұрмұратов Әбдіғани Абдуллаұлы

 

 

 

16.07.2018

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының әкімшілік-қаржы бөлімінің бас  маман-заңгері, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Нурматов Ізетулла Рахматиллаұлы

2

Бутанбаев Тагайбек Рахматиллаевич

3

Кадиев Бакдаулет Сердалиевич

 

 

           2. Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының білім және жастар саясаты бөлімінің  бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Әйбек Гүлфайруз Әзбердіқызы

2

Тастемір Мадияр Өмірзақұлы

3

Сералиева Таңшолпан Бахытқызы

4

Тулегенова Меруерт Нурканатовна

5

Турабаева Айдана Нұрғалиқызы

6

Жақсылықова Айжан Төлебасықызы

 

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы қаржы басқармасы білім беруді, мәдениетті және спортты бюджеттік мониторинг жасау бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Әйбек Гүлфайруз Әзбердіқызы

2

Бекқұлы Рашид Базарбайұлы

3

Сабиров Бахтияр Абдумаликович

4

Турабаева Айдана Нұрғалиқызы

5

Жақсылықова Айжан Төлебасықызы

 

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысының ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының ұйымдастыру-әдістемелік жұмыс және Қазақстан Республикасы Ұлттық архив қорын пайдалану бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Қалтбеков Нұржан Мейіржанұлы

2

Керимов Даулет Турарович

3

Кадиев Бакдаулет Сердалиевич

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Ахмадниязов Алишер Бахадирұлы

 

6. Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сатып алу басқармасының жұмыстарды мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Тастемір Мадияр Өмірзақұлы

2

Жайлаубеков Нурмухамед Есиркепович

3

Нурматов Ізетулла Рахматиллаұлы

 

 

7. Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық даму басқармасының сауда және кәсіпкерлікті дамыту бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты,            1 бірлік:

 

1

Тастемір Мадияр Өмірзақұлы

2

Нурматов Ізетулла Рахматиллаұлы

3

Мұратбекова Жанар Өмірбайқызы

4

Омарқас Абдулахад Серікбайұлы

 

 

8. Оңтүстік Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасының жер есебі және мониторинг бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты  1 бірлік:

 

1

Тастемір Мадияр Өмірзақұлы

2

Абжаппаров Нұрболат Нұрқанатұлы

 

          

9. Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының бұқаралық спорт және дене шынықтыру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1-бірлік:

 

1

Калибекова Индира Юсиповна

 

 

10. Оңтүстік Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының бухгалтерлік есеп және бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Тастемір Мадияр Өмірзақұлы

2

Жайлаубеков Нурмухамед Есиркепович

3

Сабиров Бахтияр Абдумаликович

 

 11. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының бухгалтерлік есеп және есептілік  бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Айтуған Ерсұлтан Бақытжанұлы

2

Сабиров Бахтияр Абдумаликович

3

Жайлаубеков Нурмухамед Есиркепович

 

12. Оңтүстік Қазақстан облысы дін істері басқармасының діни ұйымдардың қызметін талдау және мониторинг бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Мұратбекова Жанар Өмірбайқызы

2

Байгунусов Толе Беркімбайұлы

 

 

 

 

 

13.07.08

 

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысының мәдениет және тілдерді дамыту басқармасының тілдерді дамыту  бөлімінің  басшысы (негізгі қызметкердің бала күтімі демалысы уақытына 01.06.2020 жылға дейін), D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Шындалы Ғалымжан Ғабитұлы

 

 


 

 

09.0.2018

 

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар  басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Алимкулов Закридин Нурханович

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар  басқармасы ақпараттық-аналитикалық талдау бөлімінің басшысы (негізгі қызметкердің бала күтімі демалысы уақытына 04.03.2019 жылға дейін), D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Алатаев Джанибек Асильбекович

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының мүгедектер және ардагерлермен жұмыс жөніндегі  бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтімі демалысы уақытына,05.06.2020 жылға дейін), D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Үсенбаева Мөлдір Нәлібайқызы

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысының табиғат ресурстар  және табиғат пайдалануды реттеу   басқармасының бухгалтерлік есеп, бюджеттік бағдарламларды жоспарлау, қаржыландыру және мемлекеттік сатып алу  бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Хаметова Акжайык Касымбековна

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасының тұрғын үй және инженерлік коммуникациялар құрылысы бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Исмаилов Лес Керимбаевич

 

          6.Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының әкімшілік  бөлімінің  басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Алатаев Джанибек Асильбекович

 

 

 

 

 

22.07.2018

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты агроөнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мониторингі бөлімінің бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Ахметов Барат Хамитбекович

 

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы басшының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 

1

Сәдібек Марат Сайфуллинұлы

 

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маман-заңгер, D-О-4 санаты,   1 бірлік:

 

1

Кадиев Бакдаулет Сердалиевич

 

 

14.06.2018

 

2 этап - ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

           1. Оңтүстік Қазақстан облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының түсімдерді болжау бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1-бірлік:

 

1

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

2

Оспанов Айдос Бахытжанович

3

Мамыров Аян Жораханұлы

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар  басқармасы бухгалтерлік есеп бөлімінің басшысы бас есепші, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1

Байсеитова Шынар Ержанқызы

2

Жұмағұлова Ғазиза Өмірзахқызы

3

Мамыров Аян Жораханұлы

 

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы бухгалтерлік есеп, бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1

Оспанов Айдос Бахытжанович

2

Жорабеков Жаксыбек Раталыұлы

3

Мамыров Аян Жораханұлы

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы құжаттандыруды қамтамасыз ету, жұмыстарды ұйымдастыру және заң қызметі бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1

Сайлауов Қасымбек Пернебекович

2

Жорабеков Жаксыбек Раталыұлы

3

Мамыров Аян Жораханұлы

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының орман қорын, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды және жануарлар дүниесін күзету, қорғау және пайдалану бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Асетов Асыл Якияевич

2

Мамыров Аян Жораханұлы

 

6. Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының табиғат қорғау бағдарламалары мен жобаларын іске асыру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Асетов Асыл Якияевич

2

Мамыров Аян Жораханұлы

 

7. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы қалалық мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Мамыров Аян Жораханұлы

 

8. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы әкімшілік-құқықтық жұмыстар бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Мамыров Аян Жораханұлы

 

9. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы әкімшілік-құқықтық жұмыстар бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Тоққұлы Гүлнәзия Серікбайқызы

 

10. Оңтүстік Қазақстан облысының жер инспекциясы басқармасы жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау бөлімінің бас маман-мемлекеттік инспектор, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Асетов Асыл Якияевич

2

Мамыров Аян Жораханұлы

 

 

11. Оңтүстік Қазақстан облысының жер инспекциясы басқармасы әкімшілік-ұйымдастыру бөлімінің бас маман-заңгер-мемлекеттік инспектор, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Мамыров Аян Жораханұлы

 

 

12. Оңтүстік Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық даму басқармасның экспорт және инвестицияларды тарту бөлімінің баcшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1

Арғынбаев Нұралы Мұхтарұлы

2

Мамыров Аян Жораханұлы

 

13. Оңтүстік Қазақстан облысының туризм және сыртқы байланыстар  басқармасының әкімшілік бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

2

Оспанов Айдос Бахытжанович

3

Мамыров Аян Жораханұлы

 

14. Оңтүстік Қазақстан облысының туризм және сыртқы байланыстар  басқармасының сыртқы байланыстар бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1

Оспанов Айдос Бахытжанович

2

Жорабеков Жаксыбек Раталыұлы

 

15. Оңтүстік Қазақстан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы бухгалтерлік есеп және бюджеттік жоспарлау бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1

Жұмағұлова Ғазиза Өмірзахқызы

2

Мамыров Аян Жораханұлы

 

16. Оңтүстік Қазақстан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы бухгалтерлік есеп және бюджетті жоспарлау бөлімінің бас маман экономист,     D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Мамыров Аян Жораханұлы

 

 

12.06.2018

      1. Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының білім және жастар саясаты бөлімінің  бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Әуесханова Айзат Серікқызы

2.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

3.

Джиенбекова Меруерт Алимуратовна

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының ауыл шаруашылығы, табиғатты қорғау және кәсіпкерлікті дамыту бөлімінің  бас  маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Әуесханова Айзат Серікқызы

2.

Тастемір Мадияр Өмірзақұлы

3.

Джиенбекова Меруерт Алимуратовна

4.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

5.

Мықбай Еламан Ағыбайұлы

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының стратегиялық жоспарлау және аймақтық даму бөлімінің  бас  маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытына 14.07.2019ж. дейін), D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Әуесханова Айзат Серікқызы

2.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

3.

Джиенбекова Меруерт Алимуратовна

4.

Абдраш Арман Дауренұлы

5.

Алиева Ажар Нурсултановна

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасы экономикалық жоспарлау және талдау бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытына 25.02.2020ж. дейін), D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Тургунбаев Куанышхожа Амангельдиевич

2.

Мамырова Баян Жораханқызы

3.

Джиенбекова Меруерт Алимуратовна

 

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының дәрілік заттармен қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Кантемирова Куляш Укашевна

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың қоғамдық денсаулықты сақтау, дамыту бағдарламаларын мониторингілеу, медициналық жабдықтар бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Қалмуратова Салтанат Үсіпбекқызы

2.

Кантемирова Куляш Укашевна

 

07.06.2018

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы қаржы басқармасы білім беруді, мәдениетті және спортты бюджеттік мониторинг жасау бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Жайлаубеков Нурмухамед Есиркепович

2

Сабиров Бахтияр Абдумаликович

3

Тулегенова Меруерт Нурканатовна

4

Джиенбекова Меруерт Алимуратовна

5

Турабаева Айдана Нұрғалиқызы

6

Оңғар Әбілқайыр Бақытқалиұлы

 

 

           2. Оңтүстік Қазақстан облысы қаржы басқармасы нақты сектор саласын бюджеттік мониторинг жасау бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Тулегенова Меруерт Нурканатовна

2

Қаңылбаев Мәди Әбдімәжитұлы

3

Джиенбекова Меруерт Алимуратовна

4

Турабаева Айдана Нұрғалиқызы

5

Оңғар Әбілқайыр Бақытқалиұлы

6

Сейткулов Азамат Тохтарович

 

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сатып алу басқармасының тауарларды мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Алибеков Ерик Серикович

2

Әліпбек Мейірбек Ерікұлы

3

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

4

Байдалиев Дастан Курбанбаевич

5

Жайлаубеков Нурмухамед Есиркепович

6

Нурматов Ізетулла Рахматиллаұлы

 

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сатып алу басқармасының жұмыстарды мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Жайлаубеков Нурмухамед Есиркепович

2

Алибеков Ерик Серикович

3

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

 

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының автомобиль жолдарының құрылысы және жөндеу, пайдалану бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Бердібаев Олжас Темірханұлы

2

Турабаева Айдана Нұрғалиқызы

3

Лесов Нұрбол Шамшинұлы

4

Бекмұрза Ақтөре Қамбарұлы

 

6. Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу, инновациялық жетістіктерді енгізу және мақта шаруашылығын дамыту бөлімінің жетекші маманы, D-О-5 санаты, 1 бірлік:

 

1

Тұрсынов Ерболат Байларұлы

2

Мурзаев Бауыржан Талғатұлы

3

Сәдібек Мақсат Бекжігітұлы

4

Нұрдаз Фариза Науанқызы

5

Мұсабек Бақтияр Қасқарбекұлы

6

Қоспаева Айжан Нұрғалиқызы

7

Мейранбекова Динара Данабекқызы

 

 

7. Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасының әкімшілік және кадр жұмысы бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Батырбекова Ажар Жұмабайқызы

2

Жоран Мағжан Ғалымжанұлы

3

Джиенбекова Меруерт Алимуратовна

 

 

8. Оңтүстік Қазақстан облысының еңбек инспекциясы жөніндегі  басқармасының әлеуметтік саладағы еңбек заңнамасын бақылау және қаржылық бөлімінің жетекші маман-заңгері (уақытша, негізгі қызметкердің бала күтімі демалыс кезеңі), D-О-5 санаты, 1 бірлік:

 

1

Есенбаев Нұржан Ералханұлы

2

Батчаев Рашид Амзеевич

 

          

9. Оңтүстік Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы ақпараттық саясат және БАҚ мониторингі бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Берік Ернар Көмекұлы

2

Жоран Мағжан Ғалымжанұлы

3

Батчаев Рашид Амзеевич

4

Батырбекова Ажар Жұмабайқызы

 

 

10. Оңтүстік Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы идеологиялық жұмыстарды насихаттау және ұйымдастыру  бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Алибеков Ерик Серикович

2

Кәдірбек Абылай Айбекұлы

3

Асылова Жадра Иманалиевна

 

 

11. Оңтүстік Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы қоғамдық бірлестіктермен  жұмыс жөніндегі бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Байгунусов Толе Беркімбайұлы

2

Шамуратов Самат Нурланович

3

Жоран Мағжан Ғалымжанұлы

12. Оңтүстік Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық даму басқармасы өнеркәсіп және индустриялды-инновациялық даму бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты 1 бірлік:

 

1

Абилдаева Гаухар Бауыржановна

2

Исхакова Айнур Файзиляқызы

3

Сабиров Бахтияр Абдумаликович

4

Турабаева Айдана Нұрғалиқызы

5 Керімбеков Бағдат Сейфуллаұлы

 

 

13. Оңтүстік Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық даму басқармасның экспорт және инвестицияларды тарту бөлімінің баc маманы, D-О-4 санаты 1 бірлік:

 

1

Байгунусов Толе Беркімбайұлы

2

Турабаева Айдана Нұрғалиқызы

3

Салимов Мурат Серикович

 

 

14. Оңтүстік Қазақстан облысының туризм және сыртқы байланыстар  басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Асылова Жадра Иманалиевна

2

Джиенбекова Меруерт Алимуратовна

3

Турабаева Айдана Нұрғалиқызы

4

Әйбек Гулфайруз Әзбердіқызы

5

Мустаева Мадина Мусабековна

 

07.06.2018

2 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық даму басқармасының  басшысы, D-О-1 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Аубакиров Ганибет Канатович

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік және индустриялды-инновациялық даму басқармасы басшысының орынбасары,  D-О-2 санаты  1 бірлік:

 

1.

Хасанов Жайық Талапұлы

 

 

05.06.2018

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы облысы денсаулық сақтау басқармасының ана мен бала денсаулығын қорғау бөлімінің  басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Шаухарова Камила Хамидиевна

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының емдеу профилактикалық қызметті үйлестіру бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Жамалова Салтанат Абдыкаимовна

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасының                                                             жер есебі және мониторинг бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Аманбекқызы Таңшолпан

 

01.06.2018

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. ОҚО мемлекеттік сатып алу басқармасы  басшысының  орынбасары, D-О-2 санаты,  1 бірлік:

 

1.

Альтеев Дастан Балгынбекович

 

 

2. ОҚО қаржы басқармасы нақты сектор саласын бюджеттік мониторинг жасау бөлімінің басшысы D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Байгутов Самат Талгатович

2.

Халыбаев Ержан Шаншарович

 

 

3. ОҚО құрылыс басқармасы жобалар мен сараптамаларға мониторинг жүргізу бөлімінің басшысы 1 бірлік, Д-О-3 санаты:

 

1.

Темирбеков Пердегали Ертасович

 

 

4. ОҚО жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы еңбек рыногының индикаторларын талдау және жұмыспен қамту бөлімінің бас маманы D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Үсенбаева Мөлдір Нәлібайқызы

 

 

5. ОҚО табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының орман қорын, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды және жануарлар дүниесін күзету, қорғау және пайдалану бөлімінің бас маманы D-О-4 санаты, 2 бірлік:

 

1.

Құрбанов Әнуар Әлішерұлы

 

 

6. ОҚО мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы лицензиялау және аттестатау бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты,  1 бірлік:

 

1.

Қырғызбаев Қанат Маратұлы

 

 

01.06.2018

 

2 этап- ішкі конкурс

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты агроөнеркәсіп және  кәсіпкерлікті дамыту мониторингі бөлімінің басшысы, D-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Тәжі Бекзат Әшімханұлы

 

 

 

23.05.2018

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы құжаттандыруды қамтамасыз ету, жұмыстарды ұйымдастыру және заң қызметі бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Баимбетұлы Нұрбол

2.

Расулбеков Есенғали Раисбекұлы

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы заң қызметі бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Баимбетұлы Нұрбол

 

 

23.05.2018

2 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты агроөнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мониторингі бөлімінің бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Арғынбаев Нұралы Мұхтарұлы

2.

Кулимов Бекбол Нуржанович

3.

Шалкаров Асылхан Асатиллаевич

4.

Жанибеков Ербулан Ауелбекович

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маман-заңгер, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Базарбекұлы Нұрлан

2.

Шалкаров Асылхан Асатиллаевич

 

 

14.05.2018ж

1-этап

1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты басшысының орынбасары –   ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс және аумақтық даму бөлімінің басшысы, D-2 санаты

1.

Абдуллаев Арман Айдарұлы

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты агроөнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мониторингі бөлімінің бас инспекторы, D-3 санаты.

1.

Құнанбаев Қайырбек Көбекұлы

 

2-этап

1. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты.

1.

Бадыраков Нурбек Бактыбаевич

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы кооперативтерін дамыту және нәтижелі жұмыспен қамтуды ұйымдастыру бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты

1.

Бекмуратов Нурбол Карабаевич

2.

Курбанов  Ольжа Анартаевич

 

 

 

16.04.2018ж

 

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты мемлекеттік құқық бөлімінің басшысы, D-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Ешенкулов Нурлан Сапаралиевич

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы кооперативтерін дамыту және нәтижелі жұмыспен қамтуды ұйымдастыру бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты,    1 бірлік:

 

1.

Курбанов Ольжа Анартаевич

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы құжаттандыруды қамтамасыз ету, жұмыстарды ұйымдастыру және заң қызметі бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Токсанбаев Жомарт Муратович

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маман-заңгер, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Базарбекұлы Нұрлан

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы лицензиялау және аттестатау бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Базарбекұлы Нұрлан

 

 

 

 

16.04.2018ж

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты жиынтық-талдау және жалпы мониторинг бөлімінің бас инспекторы, D-3 санаты, 1 бірлік:

 

1

Исмаилов Азизхан Азимханович

 

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты ішкі аудит қызметінің бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Сулейменов Даулет Сансызбаевич

2

Мергенбаев Ерхат Сламбекович

 

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты заң бөлімінің бас маманы, D-4 санаты,   1 бірлік:

 

1

Ахметов Барат Хамитбекович

2

Сматуллаева Динара Сматуллақызы

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 

1

Керимжанов Мерлан Абдрахманұлы

2

Турысбеков Мухит Сексенбаевич

 

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Айтбай Асан Көбейұлы

 

Шолбаев Тимур Махмутович

 

           

            7. Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы қаржыландыру және бухгалтерлік есеп бөлімінің бас маман-есепшісі, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Игембаева Куралай Куралбековна

 

 

            8. Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының бухгалтерлік есеп, бюджеттік бағдарламаларды жоспарлау қаржыландыру және мемлекеттік сатып алу бөлімінің  бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Лесбек Мекенбай Лесбекулы

2

Кусангалиев Саян Саинович

3

Тургунбеков Серик Берикович

 

           

 

 

            9. Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының бухгалтерлік есеп, бюджеттік бағдарламаларды жоспарлау қаржыландыру және мемлекеттік сатып алу бөлімінің  бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Лесбек Мекенбай Лесбекулы

2

Тургунбеков Серик Берикович

 

 

            10. Оңтүстік Қазақстан облысының жер инспекциясы басқармасы жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау бөлімінің бас маманы-мемлекеттік инспектор, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Умаралиев Нурбек Алембекович

2

Шолбаев Тимур Махмутович

3

Күзербаев Марат Бүркітбайұлы

 

 

            11. Оңтүстік Қазақстан облысы сәулет және қала құрылысы басқармасы сәулет және нысандар мен жобалардың сметалық есебін дайындау бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Айтбай Асан Көбейұлы

 

Шолбаев Тимур Махмутович

 

 

            12. Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы су  шаруашылығы бөлімінің басшысы, 1 бірлік, Д-О-3 санаты:

 

1

Кулбаев Талгат Тулеуович

2

Күзербаев Марат Бүркітбайұлы

3

Бестереков Ержан Уйлесбекович

4

Аширбеков Мухтар Жолдыбаевич

 

 

            13. Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы инвестициялық жобаларды қолдау және экспортты жылжыту бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкер оқу демалысы кезеңінде 09.10.2020ж.), 1 бірлік, Д-О-4 санаты:

 

1

Сарбасов Сабыр Бисенгалиевич

2

Баратов Серик Мамырович

3

Тастанов Полатбай Жуматаевич

4

Әуешов Қайрат Пернебайұлы

5

Уразымбетов Жамшит Жақсылықұлы

 

 

16.04.2018ж

2 этап - ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

           1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты инфрақұрылым және құрылыс саласы мониторингі бөлімінің бас маманы, D-4 санаты, 1-бірлік:

 

1.

Бимаханбетов Арман Бахытжанович

2.

Исмаилов Лес Керимбаевич

3.

Сарсенов Арман Хайруллаевич

 

           2. Оңтүстік Қазақстан облысы мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1-бірлік:

 

1.

Ешанкұлова Алтын Күнтуқызы

2.

Апсиков Данабек Қадырұлы

3.

Полатбеков Бакытжан Ануарбекович

 

           3. Оңтүстік Қазақстан облысы энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1-бірлік:

 

1.

Шәріпов Нұралхан Ырсынбетұлы

2.

Исмайлов Ержан Ережепұлы

3.

Сариева Роза Олжабайқызы

4.

Құрманбек Жарқынбек Айдарбекұлы

5.

Полатбеков Бакытжан Ануарбекович

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы заң қызметі бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Татыбаев Ильяс Тулегенович

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысы туризм және сыртқы байланыстар  басқармасының әкімшілік бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Токсанбаев Жомарт Муратович

2.

Татыбаев Ильяс Тулегенович

3.

Токсеитова Гулдария Азимханқызы

4.

Байсеитова Шынар Ержанқызы

 

 

 

10.04.2018

 

Жалпы конкурс

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты персоналды басқару қызметінің (кадр қызметі) бас инспекторы, D-3 санаты, 1 бірлік:

1

Сақбаев Ахмет Сүйіндікұлы

 

 

05.04.2018

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының әкімшілік жұмыс және құқықтық қамтамасыз ету  бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Есжанова Салтанат Өмірқұлқызы

2

Бектасова Алтынай Дүйсенбайқызы

3

Қожақ Толғанай Әкімқызы

4

Байгунусов Толе Беркімбайұлы

5

Жоран Мағжан Ғалымжанұлы

6

Илесова Зарина Жанатовна

7

Сабыр Мағжан Сабырұлы

8

Исхакова Айнур Файзиляқызы

9

Ешаев Нурлан Давлетбаевич

 

           2. Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының техникалық және    кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бөлімінің бас маманы (уақытша, негізгі қызметкердің бала күтімі демалыс кезеңі 01.09.2018ж. дейін), D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Қожақ Толғанай Әкімқызы

2

Мамырханова Айгерім Сәкенқызы

3

Ахылбекова Дана Шыңғысханқызы

 

           3. Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Қожақ Толғанай Әкімқызы

2

Рустемова Айгуль Жакипбаевна

3

Мамырханова Айгерім Сәкенқызы

4

Илесова Зарина Жанатовна

5

Ахылбекова Дана Шыңғысханқызы

 

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасының жұмыстарды мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Исхакова Айнур Файзиляқызы

2

Байгунусов Толе Беркімбайұлы

3

Сундетбаев Данияр Кирбасович

4

Калдаров Марлен Мухтарович

5

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

6

Жоран Мағжан Ғалымжанұлы

7

Уразымбетов Жамшит Жақсылықұлы

8

Алибеков Ерик Серикович

9

Сабыр Мағжан Сабырұлы

10

Кенжебаев Нұрсұлтан Садықұлы

11

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

12

Ешаев Нурлан Давлетбаевич

 

 

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасының жұмыстарды мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы (уақытша, негізгі қызметкердің бала күтімі демалыс кезеңі 24.10.2020 жылға дейін), D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Сундетбаев Данияр Кирбасович

2

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3

Алибеков Ерик Серикович

4

Сабыр Мағжан Сабырұлы

5

Ешаев Нурлан Давлетбаевич

 

6. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасының талдау және құқытық жұмыс бөлімінің бас маман-заңгері, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Байгунусов Толе Беркімбайұлы

2

Калдаров Марлен Мухтарович

3

Сембеков Байдыбек Мамырбекұлы

4

Жоран Мағжан Ғалымжанұлы

5

Касымов Атабек Абдусадыкович

6

Алибеков Ерик Серикович

7

Сабыр Мағжан Сабырұлы

8

Ешаев Нурлан Давлетбаевич

 

7. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасының талдау және құқытық жұмыс бөлімінің бас маманы (уақытша, негізгі қызметкердің бала күтімі демалыс кезеңі 29.10.2020 жылға дейін), D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Сундетбаев Данияр Кирбасович

2

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3

Уразымбетов Жамшит Жақсылықұлы

4

Алибеков Ерик Серикович

5

Сабыр Мағжан Сабырұлы

6

Ешаев Нурлан Давлетбаевич

 

8. Оңтүстік Қазақстан облысы ішкі саясат басқармасының идеологиялық жұмыстарды насихаттау және ұйымдастыру  бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

2

Таскынова Арайлым Ыдырысовна

 

29.03.2018

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты инфрақұрылым және құрылыс саласы мониторингі бөлімінің бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Исмаилов Лес Керимбаевич

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы қаржы басқармасы денсаулық сақтауды  және әлеуметтік қорғауды бюджеттік мониторинг жасау бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Колбаева Айнур Туманбековна

2.

Халыбаев Ержан Шаншарович

3.

Искаков Султан Жумабаевич

4.

Байгутов Самат Талгатович

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Исмайлов Ержан Ережепұлы

2.

Полатбеков Бакытжан Ануарбекович

3.

Құрманбек Жарқынбек Айдарбекұлы

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының оқу-әдістемелік және жоғары спорт жетістіктері бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Пернебаев Мурат Закирханович

2.

Мырзабаев Арман Лесханович

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасы тауарларды мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Дүйсебаева Нұрсұлу Досболқызы

2.

Турманбеков Галым Калшабекович

 

6. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасы талдау және құқықтық жұмыс бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Бекмуратов Ерман Нурланович

2.

Турманбеков Галым Калшабекович

 

7. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы инвестициялық жобаларды қолдау және экспортты жылжыту бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Жанибек Ербулан Ауелбекович

 

8. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы инвестициялық жобаларды қолдау және экспортты жылжыту бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Айтмырзаев Аскар Ергенович

 

29.03.2018

2 этап - ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы мемлекеттік қызмет көрсету мониторингі бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Раимкулов Нариман Русланұлы

2.

Сенгирбаев Олжас Бекдуллаевич

3.

Алтынбеков Нуркен Нуртасович

 

 

27.03.2018

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысының  ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының ақпараттандыру бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты,              3 бірлік:

 

1

Бабашев Нурлан Ерболович

2

Жумашева Айнур Косыбаевна

3

Мырзасеитов Макжан Нарынбайұлы

4

Ермахан Динара Оспанқызы

5

Пазылова Мадина Абдумажитовна

6

Адамбеков Ұласбек Кендірбекұлы

7

Утемисов Ислам Абсадыкович

8

Сейдалиев Азамат Алимович

9

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

10

Бегманов Алмас Оразбекович

11

Сүйеубек Рәтбек Қиясбекұлы

12

Ахылбекова Дана Шыңғысханқызы

13

Атымтай Медет Әжібекұлы

14

Айтбаева Айдана Ауэлбековна

15

Жунис Қалмұрат Бекмұратұлы

 

           2. Оңтүстік Қазақстан облысының  ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының мемлекеттік қызмет көрсету мониторингі бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Ахылбекова Дана Шыңғысханқызы

2

Атымтай Медет Әжібекұлы

3

Ермахан Динара Оспанқызы

4

Пазылова Мадина Абдумажитовна

5

Адамбеков Ұласбек Кендірбекұлы

6

Сейдалиев Азамат Алимович

7

Бабашев Нурлан Ерболович

8

Алдашова Әсел Бақытбекқызы

9

Жумашева Айнур Косыбаевна

10

Жунис Қалмұрат Бекмұратұлы

 

           3. Оңтүстік Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы ақпараттық саясат және БАҚ мониторингі бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Таскынова Арайлым Ыдырысовна

2

Атымтай Медет Әжібекұлы

3

Мырзасеитов Макжан Нарынбайұлы

4

Сейітқазы Данақазы Ерқазыұлы

5

Бейсеқұл Ақбота Советқызы

6

Адамбеков Ұласбек Кендірбекұлы

7

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

8

Ортаева Эльвира Арыстанбековна

9

Амангелді Бақытжан Нұрланұлы

 

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы идеологиялық жұмыстарды насихаттау және ұйымдастыру  бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Бейсеқұл Ақбота Советқызы

2

Ермекбай Айман Серікқызы

3

Атымтай Медет Әжібекұлы

4

Сейітқазы Данақазы Ерқазыұлы

5

Адамбеков Ұласбек Кендірбекұлы

6

Сембеков Байдыбек Мамырбекұлы

7

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

8

Бегманов Алмас Оразбекович

9

Асанов Даулет Адырбекович

10

Әуесхан Жасұлан Әліханұлы

11

Жумашева Айнур Косыбаевна

12

Ортаева Эльвира Арыстанбековна

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысының дін істері басқармасы діни ұйымдардың қызметін талдау және мониторинг бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Баратов Серик Мамырович

2

Бегманов Алмас Оразбекович

3

Асанов Даулет Адырбекович

4

Әуесхан Жасұлан Әліханұлы

5

Аман Ғабит

 

6. Оңтүстік Қазақстан облысының туризм және сыртқы байланыстар  басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Таскынова Арайлым Ыдырысовна

2

Хаметова Айжан Калдарбековна

3

Оңғар Әбілқайыр Бақытқалиұлы

4

Сейдалиев Азамат Алимович

5

Әйбек Гулфайруз Әзбердіқызы

 

7. Оңтүстік Қазақстан облысының туризм және сыртқы байланыстар  басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Таскынова Арайлым Ыдырысовна

2

Ермекбай Айман Серікқызы

3

Тұрманов Ермек Полатұлы

4

Хаметова Айжан Калдарбековна

5

Алиева Мінаура Рашитқызы

6

Сейітқазы Данақазы Ерқазыұлы

7

Баратов Серик Мамырович

8

Джамашев Дінмұхамед Фахриддинұлы

9

Сейдалиев Азамат Алимович

10

Алдашова Әсел Бақытбекқызы

11

Лесбек Мекенбай Лесбекулы

12

Әуесхан Жасұлан Әліханұлы

13

Жумашева Айнур Косыбаевна

14

Шамуратов Самат Нурланович

15

Кабланбек Дильнура Мустапаевна

16

Жунисова Ақмарал Бекмуратқызы

17

Жунис Қалмұрат Бекмұратұлы

18

Багдаулет Алиби Багдаулетулы

 

8. Оңтүстік Қазақстан облысының туризм және сыртқы байланыстар  басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Оспанов Ерболат Мырзалыұлы

2

Сейітқазы Данақазы Ерқазыұлы

3

Лесбек Мекенбай Лесбекулы

4

Жунисова Ақмарал Бекмуратқызы

 

9. Оңтүстік Қазақстан облысының туризм және сыртқы байланыстар  басқармасының туризмді дамыту бөлімінің бас маманы:

 

1

Таскынова Арайлым Ыдырысовна

2

Тұрманов Ермек Полатұлы

3

Ермекбай Айман Серікқызы

4

Багдаулет Алиби Багдаулетулы

5

Алиева Мінаура Рашитқызы

6

Шымкентбаев Нурбол Муратович

7

Сейітқазы Данақазы Ерқазыұлы

8

Тоқтасова Ләззат Жүсіпбекқызы

9

Джамашев Дінмұхамед Фахриддинұлы

10

Сейдалиев Азамат Алимович

11

Жумашева Айнур Косыбаевна

12

Макулбеков Багдат Мырзабекович

13

Кабланбек Дильнура Мустапаевна

14

Мамасерипов Бахт Саттибекович

 

10. Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасының ана мен бала денсаулығын қорғау  бөлімінің  бас маманы, (уақытша, негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне 20.09.2018ж. дейін), D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Тыныштыхан Еркебұлан Нұртайұлы

2

Үсенбаев Нұрхат Асқарұлы

 

11. Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасының бухгалтерлік есеп және есептілік  бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1

Хаметова Айжан Калдарбековна

2

Сейдалиев Азамат Алимович

3

Алимбекова Замира Досмаханқызы

 

12. Оңтүстік Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы сәулет және нысандар мен жобалардың сметалық есебін дайындау бөлімінің жетекші маманы,        D-O-5   санаты, 1 бірлік:

 

1

Исак Кудиярхан Музрафша-Жахангирулы

2

Князова Алтынай Калдыбековна

3

Есіркеп Ернұр Нұрмаханұлы

4

Алтаев Нұрдәулет Нұрланұлы

 

 

13. Оңтүстік Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы мемлекеттік қызмет көрсету және қала құрылыстық жобаларды әзірлеуді ұйымдастыру бөлімі жетекші маманы,  D-O-5 санаты, 1 бірлік:

 

1

Төлепберген Нұрлан Асқарұлы

2

Жумашева Айнур Косыбаевна

3

Каим Даурен Акылбекович

 

 

03.03.2018

2 этап - ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты ішкі аудит қызметінің бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Алдабергенов Бауыржан Ғалымжанұлы

2.

Сарсенов Арман Хайруллаевич

3.

Каим Даурен Акылбекович

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты заң бөлімінің бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Исмаилов Азизхан Азимханович

2.

Каим Даурен Акылбекович

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты экономика және бюджеттік сала мониторингі бөлімінің бас маманы (уақытша, негізгі қызметкер оқуда 01.09.2019ж. дейін), D-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Бибалаев Кадыр Бахытович

2.

Сарсенов Арман Хайруллаевич

3.

Алдабергенов Бауыржан Ғалымжанұлы

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты персоналды басқару қызметінің (кадр қызметі) бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Аралбеков Нуркен Бауыржанұлы

2.

Сарсенов Арман Хайруллаевич

3.

Алдабергенов Бауыржан Ғалымжанұлы

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты агроөнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мониторингі бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің оқу демалысы кезеңіне ж. дейін 01.06.2020 ж. дейін), D-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Талғатұлы Дулат

2.

Исмаилов Азизхан Азимханович

3.

Сарсенов Арман Хайруллаевич

4.

Тастанбеков Ербосын Келесбайұлы

5.

Алдабергенов Бауыржан Ғалымжанұлы

 

6. Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 2 бірлік:

 


1.

Зиятова Гулзат Абдуллақызы

 

7. Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқарамасының әкімшілік бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің оқу демалысы кезеңіне ж. дейін 25.09.2019ж. дейін), D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Алатаев Джанибек Асильбекович

8. Оңтүстік Қазақстан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы бухгалтерлік есеп және бюджеттік жоспарлау бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Жұмағулова Ғазиза Өмірзахқызы

 

9. Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы заң қызметі және мемлекеттік сатып алу бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Тағайхан Рахым Керімбекұлы

 

23.02.2018

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты төтенше жағдайлардың алдын алу тобының бас инспекторы – топ басшысы, D-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Байғазиев Бақтияр Абайұлы

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы отбасы ісі және адамгершілік-рухани дамуы жөніндегі бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Биболова Алия Танатқызы

 

21.02.2018

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты құжаттандыруды қамтамасыз ету және бақылау бөлімінің жетекші маманы (уақытша, негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне 03.09.2018ж. дейін), D-5 санаты, 1 бірлік:

 


1

Алатаев Джанибек Асильбекович

2

Сафарова Малика Хабибуллаевна

3

Амантай Тоғжан Бауыржанқызы

4

Курбанова Дилбар Кудайбергеновна

5

Нұржігіт Эльмира Ілесбекқызы

6

Сарбасов Сабыр Бисенгалиевич

7

Орынкулова Даметкул Калдыбаевна

8

Тінейбай Әсел Мұратқызы

 

2. ОҚО ішкі саясат басқармасы әкімшілік бөлімінің бас маман-есепші, Д-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1

Маханова Жаныл Умирбековна

2

Сыздықбек Қуаныш Сакенұлы

3

Мустаева Мадина Мусабековна

4

Әйбек Гулфайруз Әзбердіқызы

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы мәдениет және өнер бөлімінің бас маман, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 


1

Салдаров Серик Бауржанович

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысының дін істері басқармасы діни ұйымдардың қызметін талдау және мониторинг бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1

Төрехан Абдрахман Нұрланұлы

2

Бегманов Алмас Оразбекович

3

Адамбеков Ұласбек Кендірбекұлы

4

Әлімқұл Әнетбек Өтеуліұлы

5

Мамыр Саян Жораханұлы

6

Асанов Даулет Адырбекович

7

Батырбекова Ажар Жұмабайқызы

8

Байкуранова Клара Сагиновна

9

Алатаев Джанибек Асильбекович

10

Жунисова Ақмарал Бекмуратқызы

11

Кеңес Абылайхан Керімбайұлы

12

Жоран Мағжан Ғалымжанұлы

13

Баратов Серик Мамырович

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысының ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының ақпараттандыру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 4 бірлік:

 


1.

Адамбеков Ұласбек Кендірбекұлы

2

Мамыр Саян Жораханұлы

3

Сыздықбек Қуаныш Сакенұлы

4

Ескендір Болғанай Асанханқызы

5

Батырбекова Ажар Жұмабайқызы

6

Еркебек Шәкәрім Нұрбекұлы

7

Таскынова Арайлым Ыдырысовна

8

Нұржігіт Эльмира Ілесбекқызы

9

Жунис Қалмұрат Бекмұратұлы

10

Қосмамбетов Бакытжан Аралбаевич

11

Сейдалиев Азамат Алимович

12

Бегманов Алмас Оразбекович

13

Алдашова Әсел Бақытбекқызы

 

6. Оңтүстік Қазақстан облысының ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының мемлекеттік қызмет көрсету мониторингі бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 3 бірлік:

 


1

Әбдіқұлова Ләззат Әбжаппарқызы

2

Татыбаев Ильяс Тулегенович

3

Ахылбекова Дана Шыңғысханқызы

4

Таскынова Арайлым Ыдырысовна

5

Бухаев Досжан Мадикарапович

6

Мамыр Саян Жораханұлы

7

Сыздықбек Қуаныш Сакенұлы

8

Ескендір Болғанай Асанханқызы

9

Байкуранова Клара Сагиновна

10

Еркебек Шәкәрім Нұрбекұлы

11

Алатаев Джанибек Асильбекович

12

Қалдыбаев Бағлан Мадридұлы

13

Нұржігіт Эльмира Ілесбекқызы

14

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

15

Калбаев Алдияр Бахтиярович

16

Жунис Қалмұрат Бекмұратұлы

17

Қосмамбетов Бакытжан Аралбаевич

18

Адамбеков Ұласбек Кендірбекұлы

19

Курбанбек Аян Сапарбекұлы

20

Бегманов Алмас Оразбекович

21

Алдашова Әсел Бақытбекқызы

 

7. Оңтүстік Қазақстан облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының мемлекеттік аппарат, қорғаныс және құқық қорғау органдары бөлімінің бас маманы (уақытша, негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне 08.08.2018ж. дейін), D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1

Ахылбекова Дана Шыңғысханқызы

2

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

3

Алиева Ажар Нурсултановна

4

Адамбеков Ұласбек Кендірбекұлы

5

Әйбек Гулфайруз Әзбердіқызы

 

8. Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының ауыл шаруашылығы, табиғатты қорғау және кәсіпкерлікті дамыту бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1

Оразбаев Нургали Берикбаевич

2

Қабылбеков Нұрсұлтан Абайұлы

3

Жайлаубеков Нурмухамед Есиркепович

4

Кумарбеков Нурбол Айтымбекович

5

Бухаев Досжан Мадикарапович

6

Батырбекова Ажар Жұмабайқызы

7

Әйбек Гулфайруз Әзбердіқызы

8

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

9

Жунис Қалмұрат Бекмұратұлы

10

Кеңес Абылайхан Керімбайұлы

11

Адамбеков Ұласбек Кендірбекұлы

 

9. Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы жобалар мен сараптамаларға мониторинг жүргізу бөлімінің жетекші маманы, D-О-5 санаты, 1 бірлік:

 


1

Қырғызбаев Қанат Маратұлы

2

Избасаров Ердаулет Чимкентбаевич

 

10. Оңтүстік Қазақстан облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы автомобиль жолдарының құрылысы және жөндеу, пайдалану бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1

Татыбаев Ильяс Тулегенович

2

Жайлаубеков Нурмухамед Есиркепович

3

Бердібаев Олжас Темірханұлы

4

Жоран Мағжан Ғалымжанұлы

5

Өтелов Өмірбек Сатымұлы

6

Әбдісаит Ақжол Әбдісаитұлы

7

Оңғар Әбілқайыр Бақытқалиұлы

8

Избасаров Ердаулет Чимкентбаевич

9

Бухаев Досжан Мадикарапович

10

Мамырханова Айғаным Ақансеріқызы

11

Жунис Қалмұрат Бекмұратұлы

12

Адамбеков Ұласбек Кендірбекұлы

13

Мырзасеитов Макжан Нарынбайұлы

 

11. Оңтүстік Қазақстан облысы қаржы басқармасы бюджеттің атқарылуын үйлестіру және талдау бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1

Қолдасбаева Жанар Танирбергенқызы

2

Әйбек Гулфайруз Әзбердіқызы

3

Бекебай Айдана Омирханқызы

4

Жунис Қалмұрат Бекмұратұлы

5

Жайлаубеков Нурмухамед Есиркепович

6

Оңғар Әбілқайыр Бақытқалиұлы

7

Бухаев Досжан Мадикарапович

8

Мамыр Саян Жораханұлы

9

Батырбекова Ажар Жұмабайқызы

10

Әйбек Гулфайруз Әзбердіқызы

11

Кеңес Абылайхан Керімбайұлы

12

Қосмамбетов Бакытжан Аралбаевич

13

Кумарбеков Нурбол Айтымбекович

 

 

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы мемлекеттік қызмет көрсету мониторингі бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Егізбаев Данияр Дүйсенбайұлы

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы отбасы ісі және адамгершілік-рухани дамуы жөніндегі бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Ағабеков Қасым Жақсылықұлы

 

 

16.02.2018

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы ішкі саясат басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Ахымбетов Бақыт Сәрсенбайұлы

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасы әкімшілік жұмыс және құқықтық қамтамасыз ету бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Маханбетов Жандос Маханбетұлы

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы заң қызметі және мемлекеттік сатып алу бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Тағайхан Рахым Керімбекұлы

 

15.02.2018

2 этап - ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1-бірлік:

 


1.

Сапарбаев Ернур Бактиярович

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы ұйымдастыру-құқықтық және әкімшілік бөлімінің басшысы, 1 бірлік, Д-О-3 санаты:

 


1.

Адаев Абзал Серикович

2.

Кабылбеков Шохан Балабекович

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы ауыл шаруашылығы кооперативтерін дамыту және нәтижелі жұмыспен қамтуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы, 1 бірлік, Д-О-4 санаты:

 


1.

Базарбекұлы Нұрлан

2.

Айтмырзаев Аскар Ергенович

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы инвестициялық жобаларды қолдау және экспортты жылжыту бөлімінің бас маманы, 1 бірлік, Д-О-4 санаты:

 


1.

Избасаров Азамат Абулхакович

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы инвестициялық жобаларды қолдау және экспортты жылжыту бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкер оқу демалысы кезеңінде 09.10.2020ж.), 1 бірлік, Д-О-4 санаты:

 


1.

Айтмырзаев Аскар Ергенович

 

1 этап- ішкі конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс және аумақтық даму бөлімінің бас инспекторы, D-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Құнанбаев Қайырбек Көбекұлы

2.

Алипов Мадияр Бақтыбайұлы

3.

Момынов Азат Мұхтарұлы

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты жиынтық-талдау және жалпы мониторинг бөлімінің бас инспекторы, D-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Алипов Мадияр Бақтыбайұлы

2.

Момынов Азат Мұхтарұлы

3.

Төлегенов Ғалымжан Қолдасбекұлы

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты жиынтық-талдау және жалпы мониторинг бөлімінің бас инспекторы (уақытша, негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне 23.01.2019ж. дейін), D-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Момынов Азат Мұхтарұлы

2.

Жарасов Нурсултан Мураталыулы

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты ішкі аудит қызметінің бас маманы, D-4 санаты, 2 бірлік:

 


1.

Құрманбаев Талғат Құрманбайұлы

2.

Джолдасбекова Эльвира Балгабаевна

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты құжаттандыруды қамтамасыз ету және бақылау бөлімінің бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Алатаев Джанибек Асильбекович

2.

Қыстаубаева Шамшия Маратқызы

3.

Бекжанов Асылхан Алжанұлы

4.

Джолдасбекова Эльвира Балгабаевна

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты ақпараттық қауіпсіздік және мемлекеттік қызмет көрсету мониторингі тобының бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне 20.05.2020ж. дейін), D-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Шаймаханова Гүлнар Шаймаханқызы

2.

Алатаев Джанибек Асильбекович

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы қаржы басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Жуманазаров Аскар Акиншарипович

2.

Жангазиев Ербол Уласбекович

3.

Нурманова Нагима Орынбасарқызы

4.

Бекмуратов Ерман Нурланович

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы жоспарлау және бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Шапиева Мадина Нурлановна

2.

Алдабергенов Бауыржан Ғалымжанұлы

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы еңбек рыногының индикаторларын талдау және жұмыспен қамту бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтімі демалысы уақытына 03.04.2018 жылға дейін), D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Усенбаева Молдир Налибаевна

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы басшысының орынбасары D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Төлегенов Ғалымжан Қолдасбекұлы

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы тұрғын үй және инженерлік коммуникациялар құрылысы бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытына 01.11.2019ж.), D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Исмаилов Лес Керимбаевич

2.

Жарасов Нурсултан Мураталыулы

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы орман қорын, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды және жануарлар дүниесін күзету, қорғау және пайдалану бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Сейітов Данияр Асқарұлы

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының жер қойнауын пайдалану бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Касымбеков Нариман Муханбекович

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Ибрагимов Әлібжан Бекмағамбетұлы

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Байтурсынов Тарту Орынтаевич

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 2 бірлік:

 


1.

Кудайбергенов Джамбул Насырханович

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік

 


1.

Сейтжапбаров Мұхтар Сейдахметұлы

2.

Алипов Мадияр Бақтыбайұлы

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасының қорғаншылық, қамқоршылық және балалардың құқықтарын қорғау бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Асанов Нұржан Нартажыұлы

2.

Досыбекова Алия Сартайқызы

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы бухгалтерлік есеп және бюджеттік жоспарлау бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Жұмғұлова Ғазиза Өмірзахқызы

2.

Бекжанов Асылхан Алжанұлы

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысы отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы талдау және мониторинг бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Қырықбаев Мекенхан Қозыханұлы

2.

Биболова Алия Танатқызы

 

  1. Оңтүстік Қазақстан облысының жер инспекциясы басқармасы әкімшілік-ұйымдастыру бөлімінің бас маман-есепші, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Жолдасова Жанар Амантаевна

 

24.01.2018

Ішкі конкурс

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы басшысының медициналық ұйымдардың емдеу профилактика жұмысын үйлестіру жөніндегі орынбасары, Д-О-2 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Иманалина Айгүл Жақыпқызы

 

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы басшысының орынбасары, Д-О-2 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Мырзахметов Нуржигит Назарбекович

 

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы ұйымдастыру-құқықтық және әкімшілік бөлімінің басшысы, Д-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Зұлпыхар Мұхтаржан Ниязәліұлы

 

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы ауыл шаруашылығы кооперативтерін дамыту және нәтижелі жұмыспен қамтуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Досыбаева Айгерім Базарбайқызы

 

18.01.2018

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Балтаев Галымжан Талгатович

 

22.12.2017

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы жолаушылар көлігі бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Айдуйсенов Абдукаппар Абдикадирович

2.

Агабекова Жулдуз Орынбасаровна

3.

Жораев Бағлан Елуұлы

4.

Кадыркулова Салтанат Умбетбаевна

5.

Жанзахов Досымхан Несипбаевич

 

           2. Оңтүстік Қазақстан облысы ішкі саясат басқармасы ақпараттық саясат және БАҚ мониторингі бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Тохсанбаева Меруерт Берденбековна

2.

Сейтқазы Данақазы Ерқазыұлы

3.

Агабекова Жулдуз Орынбасаровна

4.

Усманова Эльмира Аргинбаевна

5.

Асанов Даулет Адырбекович

6.

Жораев Бағлан Елуұлы

7.

Кадыркулова Салтанат Умбетбаевна

8.

Джамашев Динмухамед Фахриддинулы

 

           3. Оңтүстік Қазақстан облысы сәулет және қала құрылысы басқармасының сәулет бөлімінің жетекші маманы, D-O-5 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Қалымбетов Бақыт Бердиярович

2.

Тохсанбаева Меруерт Берденбековна

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың емдеу профилактикалық қызметті үйлестіру бөлімінің  бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Нурманова Фариза Сакенқызы

2.

Үсенбаев Нұрхат Асқарұлы

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының ана мен бала денсаулығын қорғау бөлімінің бас маманы (уақытша, негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне 03.09.2018ж. дейін), D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Нурманова Фариза Сакенқызы

2.

Үсенбаев Нұрхат Асқарұлы

 

20.12.2017

Ішкі конкурс

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы басшысының ана мен бала денсаулығын қорғау жөніндегі орынбасары (негізгі қызметкердің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытында 12.12.2019ж.), D-О-2 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1

Глазебная Инна Михайловна

 

08.12.2017

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы жолаушылар көлігі бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Асанов Даулет Адырбекович

2.

Байгозиев Байдаулет Нурполатович

3.

Айдуйсенов Абдукаппар Абдикадирович

4.

Шаймаханов Бауыржан Ғалымжанұлы

5.

Жораев Бағлан Елуұлы

6.

Избасаров Ердаулет Чимкентбаевич

7.

Берік Ернар Көмекұлы

8.

Ахметов Санжар Баратулы

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының әкімшілік және кадр жұмысы бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Ешенкулов Нурлан Сапаралиевич

2.

Жораев Бағлан Елуұлы

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы сәулет бөлімінің жетекші маманы, D-O-5 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Қалымбетов Бақыт Бердиярович

2.

Ердесова Мадина Нәлібекқызы

 

07.12.2017

Ішкі конкурс

 

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы коммуналдық шаруашылық және автомобиль жолдары бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Абуллаева Асия Мамытхановна

2.

Жаппаров Күмісбек Еркінбекұлы

 

05.12.2017

Ішкі конкурс

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысының жер инспекциясы басқармасы әкімшілік-ұйымдастыру бөлімінің бас маман-заңгері, Д-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Құрманбаев Талғат Құрманбайұлы

 

 

22.11.2017

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

           1. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы басшысының ана мен бала денсаулығын қорғау жөніндегі орынбасары (негізгі қызметкердің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын  демалыс уақытында 12.12.2019ж.), D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Тасбулатова Айна Кенжебаевна

2.

Еликбаев Галимжан Мамырбекович

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы егін шаруашылығы бөлімінің бас маманы (уақытша бала күтіміне байланысты демалыста), D-O-4 санаты,          1-бірлік:

 

1.

Оразбаев Нургали Берикбаевич

2.

Аширбеков Мухтар Жолдыбаевич

 

           3. Оңтүстік Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы еңбек рыногының индикаторларын талдау және жұмыспен қамту бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтімі демалысы уақытына, 03.04.2018 жылға дейін), D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Оразбаев Нургали Берикбаевич

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы жобалар мен сараптамаларға мониторинг жүргізу бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытына 02.05.2018ж.), Д-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Қырғызбаев Қанат Маратұлы

 

22.11.2017

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

           1. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы басшысының ана мен бала денсаулығын қорғау жөніндегі орынбасары (негізгі қызметкердің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын  демалыс уақытында 12.12.2019ж.), D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Тасбулатова Айна Кенжебаевна

2.

Еликбаев Галимжан Мамырбекович

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы егін шаруашылығы бөлімінің бас маманы (уақытша бала күтіміне байланысты демалыста), D-O-4 санаты,          1-бірлік:

 

1.

Оразбаев Нургали Берикбаевич

 

           3. Оңтүстік Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы еңбек рыногының индикаторларын талдау және жұмыспен қамту бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтімі демалысы уақытына, 03.04.2018 жылға дейін), D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Оразбаев Нургали Берикбаевич

2.

Аширбеков Мухтар Жолдыбаевич

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы жобалар мен сараптамаларға мониторинг жүргізу бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытына 02.05.2018ж.), Д-О-4 санаты, 1 бірлік:

 

1.

Қырғызбаев Қанат Маратұлы

 

 

15.11.2017

Жалпы конкурс

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы түсімдерді болжау бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Тохсанбаева Меруерт Берденбековна

2.

Алдашова Әсел Бақытбекқызы

3.

Сатмаханов Серик Алипбекович

4.

Мустафа Марат Сайпназарулы

5.

Өкінбеков Бауыржан Таңатбекұлы

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы әкімшілік-қаржы бөлімінің бас маман-бухгалтері, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Айхынбаева Асель Сапарбекқызы

2.

Айдарбеков Марат Сарыбаевич

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы сәулет және қала құрылысы басқармасы мемлекеттік қызмет көрсету және қала құрылыстық жобаларды әзірлеуді ұйымдастыру бөлімі жетекші маманы, Д-О-5 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Калибекова Гулжазира Усеновна

2.

Қалымбетов Бақыт Бердиярович

3.

Ердесова Мадина Нәлібекқызы

4.

Досумбетова Бифатима Бердибековна

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының әкімшілік және кадр жұмысы бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Таскынова Арайлым Ыдырысовна

2.

Жораев Бағлан Елуұлы

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысы ішкі саясат басқармасы ақпараттық саясат және БАҚ мониторингі бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Ахымбетов Бақыт Сәрсенбайұлы

2.

Адамбеков Ұласбек Кендірбекұлы

3.

Таскынова Арайлым Ыдырысовна

4.

Жораев Бағлан Елуұлы

 

6. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасының инфрақұрылым саласында мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Калибекова Гулжазира Усеновна

2.

Тұрсынханов Елнар Бағланұлы

3.

Айдарбеков Марат Сарыбаевич

4.

Жанабергенов Нурлан Болатханович

5.

Байдаулетов Ерлан Оралович

 

7. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәдениет басқармасы жалпы бөлімінің бас маманы (уақытша, негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне 01.03.2019ж.), D-О-4 санаты,1 бірлік:

 


1.

Туленов Мухтар Утегенович

 

8. Оңтүстік Қазақстан облысы мәдениет басқармасы жалпы бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Токқұлы Гүлнәзия Серікбайқызы

2.

Сакыбекова Назерке Айтмұхамедқызы

 

09.11.2017

Ішкі конкурс

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты жиынтық-талдау және жалпы мониторинг бөлімінің бас инспекторы (уақытша, негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне 23.01.2019ж. дейін), D-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Момынов Азат Мұхтарұлы

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты инфрақұрылым және құрылыс саласы мониторингі бөлімінің бас маманы, D-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Джолдасбекова Эльвира Балгабаевна

2.

Онгарбаева Сауле Сериковна

 

3. Оңтүстік Қазақстан облыстық Қазақстан халқы Ассамблеясы хатшылығының бас маманы, D-4 санаты,1 бірлік:

 


1.

Джолдасбекова Эльвира Балгабаевна

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы заң бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Токсанбаев Жомарт Муратович

 

07.11.2017

Ішкі конкурс

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы қаржы басқармасының басшысы, D-О-1 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Тасыбаев Абдрахман Батырбекұлы

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы ішкі саясат басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Сулейменов Мурат Конысович

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы әкімшілік-құқықтық және құжаттандыру жөніндегі жұмыс бөлімінің бас маман-заңгері, D-О-4 санаты,1 бірлік:

 


1.

Талғатұлы Дулат

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы бухгалтерлік есеп бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Кенжебаев Нұрсұлтан Садықұлы

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы әкімшілік-құқықтық және құжаттандыру жөніндегі жұмыс бөлімінің бас маман-заңгері, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Темірхан Мөлдір Әсілханқызы

 

6. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы экономикалық талдау, болжау және жиынтық-сараптамалық бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Байходжаев Дастан Сейтхулевич

 

7. Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасының заң бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Темирбеков Пердегали Ертасович

2.

Темірхан Мөлдір Әсілханқызы

 

8. Оңтүстік Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Байходжаев Дастан Сейтхулевич

 

25.10.2017

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

Жалпы конкурс

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының әкімшілік жұмыстары және талдау бөлімі бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Қалтбеков Нұржан Мейіржанұлы

2.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

3.

Оспан Ақбота Бихожақызы

4.

Мамытбаев Амирхан Шаязалиевич

5.

Байкуранова Клара Сагиновна

6.

Ескендір Болғанай Асанханқызы

7.

Бегишева Рима Фаритовна

8.

Алатаев Джанибек Асильбекович

 

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының техникалық және кәсіптік білімді дамыту бөлімі бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Егізбаев Данияр Дүйсенұлы

2.

Қалтбеков Нұржан Мейіржанұлы

3.

Туленов Мухтар Утегенович

4.

Назарбеков Руслан Аскарович

5.

Оспан Ақбота Бихожақызы

6.

Ескендір Болғанай Асанханқызы

7.

Рустемова Айгуль Жакипбаевна

8.

Алатаев Джанибек Асильбекович

 

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының жалпы орта білімді дамыту бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Егізбаев Данияр Дүйсенұлы

2.

Қалтбеков Нұржан Мейіржанұлы

3.

Алдияр Есендияр Естиярұлы

4.

Ескендір Болғанай Асанханқызы

5.

Кадырбекова Анафия Арыстанбаевна

6.

Рустемова Айгуль Жакипбаевна

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысының дін істері басқармасы әкімшілік бөлімінің бас маманы (уақытша, негізгі қызметкер оқуда), Д-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Алдашова Әсел Бақытбекқызы

2.

Амангелді Бақытжан Нұрланұлы

3.

Жунисова Ақмарал Бекмуратқызы

4.

Байкуранова Клара Сагиновна

5.

Оразбаев Нургали Берикбаевич

6.

Алатаев Джанибек Асильбекович

5. Оңтүстік Қазақстан облысының еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы әлеуметтік саладағы еңбек заңнамасын бақылау және қаржылық бөлімінің жетекші маман-заңгері (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне) D-O-5 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Сламханов Мұрат Бақбергенұлы

2.

Жунисова Ақмарал Бекмуратқызы

 

 

6. Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасының сауда және кәсіпкерлікті дамыту бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Туленов Мухтар Утегенович

2.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

3.

Махамбетов Ермек Серікбайұлы

4.

Турашева Айгуль Акбердықызы

5.

Алатаев Джанибек Асильбекович

 

 

7. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасының инфрақұрылым саласында мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 2 бірлік:

 


1.

Кенжебаев Нұрсұлтан Садықұлы

2.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

3.

Жорабек Айбол Нұрғалиұлы

4.

Махамбетов Ермек Серікбайұлы

5.

Байдаулетов Ерлан Оралович

6.

Мырзатай Айбек Жанболатұлы

7.

Турашева Айгуль Акбердықызы

 

 

 

24.10.2017

Әңгімелесуді өткізу кестесі

 





Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың Т.А.Ә.

(бар болған жағдайда)

Бос мемлекеттік әкімшілік лауазым

Санаты

Әңгімелесуден өту күні

1.

Майрихов Бауржан Курбаналиевич

Сарыағаш ауданының білім бөлімінің басшысы

E-R-1



 

26.10.2017 жыл

 

2.

Ибрагимов Бахтияркожа Омирзахович

Сарыағаш ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің ардагерлер және мүгедектермен жұмыс секторының бас маманы

E-R-4



 

26.10.2017 жыл

 

3.

Қайпжанов Ернар Ержанұлыны

Сарыағаш ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің ардагерлер және мүгедектермен жұмыс секторының бас маманы

E-R-4



 

26.10.2017 жыл

 

4.

Бекжанов Ержас Мамбеталиевич

Сарыағаш ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің әкімшілік секторының бас маман-заңгері (негізгі қызметкердің бала күтіміне байланысты жалақы сақталмайтын демалысы кезеңіне)

E-R-4



 

26.10.2017 жыл

 

5.

Кулбатырова Нуржамал Каримовна

Дарбаза ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман есепші - бюджетті жоспарлау және орындалуы жөнінде үнемдеуші (негізгі қызметкердің бала күтіміне байланысты жалақы сақталмайтын демалысы кезеңіне)

E-G-3



 

26.10.2017 жыл

 



Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі

Сарыағаш ауданының білім бөлімінің басшысы (Е-R-1 санаты, 1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың

ТІЗІМІ

 


1.

Майрихов Бауржан Курбаналиевич

 

Сарыағаш ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің ардагерлер және мүгедектермен жұмыс секторының бас маманы (Е-R-4 санаты, 1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың

ТІЗІМІ

 


1.

Ибрагимов Бахтияркожа Омирзахович

2.

Қайпжанов Ернар Ержанұлыны

 

Сарыағаш ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің әкімшілік секторының бас маман-заңгері (негізгі қызметкердің бала күтіміне байланысты жалақы сақталмайтын демалысы кезеңіне, E-R-4 санаты, 1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың

ТІЗІМІ

 


1.

Бекжанов Ержас Мамбеталиевич

 

Дарбаза ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман есепші - бюджетті жоспарлау және орындалуы жөнінде үнемдеуші (негізгі қызметкердің бала күтіміне байланысты жалақы сақталмайтын демалысы кезеңіне, E-G-3 санаты, 1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың

ТІЗІМІ

 


1.

Кулбатырова Нуржамал Каримовна

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

1. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасының басшысы, Д-О-1 санаты, 1 бірлік:


1.

Бектаев Рахмет Абдикаримович



20.10.2017

Жалпы конкурс

Оңтүстік Қазақстан облысының дін істері басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маман-есепшісі, D-О-4, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Таскынова Арайлым Ыдырысовна

2.

Нурмаханбетов Нурсултан Бекбулатович

3.

Жайымбаева Айнұр Құралбекқызы

 

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысының дін істері басқармасының діни бірлестіктермен жұмыс жөніндегі бөлімінің бас маманы, D-О-4, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Таскынова Арайлым Ыдырысовна

2.

Жораев Бағлан Елуұлы

3.

Жүсіпбек Сүндет Жәнібекұлы

4.

Бапанов Руслан Султанмахмудұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ішкі саясат басқармасы ақпараттық саясат және БАҚ мониторингі бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Нурмаханбетов Нурсултан Бекбулатович

2.

Жораев Бағлан Елуұлы

3.

Бахтыбайұлы Берікбай

4.

Тохсанбаева Меруерт Берденбековна

5.

Байкуранова Клара

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасының инфрақұрылым саласында мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Айдарбеков Марат Сарыбаевич

2.

Тұрсынханов Елнар Бағланұлы

3.

Нурмаханбетов Нурсултан Бекбулатович

4.

Жанұзақов Абылайхан Азимханұлы

5.

Мырзатай Айбек Жанболатұлы

6.

Сакыбекова Назерке Айтмухамедқызы

7.

Егембердиев Талғат Қылышбекұлы

8.

Байдаулетов Ерлан Оралович

9.

Әділбай Абдурашит Абдрахманұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасының құрылыс саласында мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Айдарбеков Марат Сарыбаевич

2.

Нурмаханбетов Нурсултан Бекбулатович

3.

Мырзатай Айбек Жанболатұлы

4.

Егембердиев Талғат Қылышбекұлы

5.

Байдаулетов Ерлан Оралович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мәдениет басқармасы мәдениет және өнер бөлімінің бас маманы, (бала күтімі демалысындағы уақытша бос орын), D-O-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Тохсанбаева Меруерт Берденбековна

2.

Салдаров Серік Бауыржанұлы

 

 

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысының кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы өнеркәсіп және индустриялды-инновациялық даму бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

2.

Шенгелбаев Абай Бауыржанұлы

3.

Таскынова Арайлым Ыдырысовна

4.

Турманов Ермек Полатұлы

5.

Сейтжанов Нұрсұлтан Маратұлы

6.

Жанұзақов Абылайхан Азимханұлы

7.

Хайитжанов Сакен Аликулович

8.

Нурмаханбетов Нұрсұлтан Бекбулатұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысының кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасның инвестицияларды тарту және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру бөлімінің баc маманы (уақытша, негізгі қызметкер оқуда), D-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Сейтжанов Нұрсұлтан Маратұлы

2.

Шамуратов Самат Нурланұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысының кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы инвестицияларды тарту және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру бөлімінің баc маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

2.

Шенгелбаев Абай Бауыржанұлы

3.

Турманов Ермек Полатұлы

4.

Сейтжанов Нұрсұлтан Маратұлы

5.

Жанұзақов Абылайхан Азимханұлы

6.

Джулдасбеков Максат Рахматыллаевич

7.

Атжариев Абылайхан Абдукахарұлы

8.

Шамуратов Самат Нурланұлы

9.

Нурмаханбетов Нұрсұлтан Бекбулатұлы

 

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы туризмді дамыту бөлімінің бас маманы (уақытша, (негізгі қызметкер ұзақ мерзімді оқуда), D-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

2.

Турманов Ермек Полатұлы

3.

Сейтжанов Нұрсұлтан Маратұлы

4.

Жанұзақов Абылайхан Азимханұлы

5.

Бахтыбайұлы Берікбай

6.

Атжариев Абылайхан Абдукахарұлы

7.

Шамуратов Самат Нурланұлы

 

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының ана мен бала денсаулығын қорғау бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Устемиров Бекзат Мырзаглиевич

2.

Мауленқұл Меруерт Жүнісқұлқызы

3.

Бегалиева Ұлдана

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының ана мен бала денсаулығын қорғау бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Асылхан Бибінұр Есенғалиқызы

2.

Ерден Сәуле Дәрітайқызы

 

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың емдеу профилактикалық қызметті үйлестіру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Мауленқұл Меруерт Жүнісқұлқызы

2.

Бегалиева Ұлдана

 

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының емдеу профилактикалық қызметті үйлестіру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Маметаева Мадина Ақбердіқызы

2.

Устемиров Бекзат Мырзаглиевич

 

19.10.2017

Әңгімелесуді өткізу кестесі





Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың Т.А.Ә.

(бар болған жағдайда)

Бос мемлекеттік әкімшілік лауазым

Санаты

Әңгімелесуден өту күні

1.

Тагаев Нуриддин Абдимуталович

Ақтөбе ауылдық округі әкімі аппаратының әлеуметтік мәселе бойынша бас маманы

Е-G-3



 

24.10.2017 жыл

 



 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі

Ақтөбе ауылдық округі әкімі аппаратының әлеуметтік мәселе бойынша бас маманы (Е-G-3 санаты) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттың

ТІЗІМІ


1.

Тагаев Нуриддин Абдимуталович

18.10.2017

Әңгімелесуді өткізу кестесі





Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың Т.А.Ә.

(бар болған жағдайда)

Бос мемлекеттік әкімшілік лауазым

Санаты

Әңгімелесуден өту күні

1.

Абишев Ерсайын Ержанович

Жібек жолы ауылдық округі әкімінің орынбасары

Е-G-1



 

20.10.2017 жыл

 

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі

Жібек жолы ауылдық округі әкімінің орынбасары (Е-G-1 санаты) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттың

ТІЗІМІ


1.

Абишев Ерсайын Ержанович



12.10.2017

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

1 этап.

1. Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының әкімшілік бөлімінің басшысы, Д-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Баимбетұлы Нұрбол

2.

Ұябасов Ербол Меделханович

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылық басқармасы әкімшілік-құқықтық және құжаттандыру жөніндегі жұмыс бөлімінің бас маман-заңгері, D-O-4 санаты, 1-бірлік:

 


1.

Тогисбекова Жадыра Жумабековна

 

 

Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі.

2 этап.

 

1. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының бухгалтерлік есеп және есептілік бөлімінің басшысы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне), D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Муратова Салтанат Адилбековна

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының әкімшілік және кадр жұмысы бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Ташфулатова Гульжан Умирбековна

2.

Кабылбеков Шохан Балабекович

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты,1 бірлік:

 


1.

Оңласынов Данияр Сапарбекұлы

 

4. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы қалалық мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Уралбаев Кайрат Калиевич

 

5. Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Забиров Еркин Ергешович

2.

Байтурсынов Тарту Орынтаевич

3.

Жанқалов Омар Мейірханұлы

4.

Уралбаев Кайрат Калиевич

5.

Баимбетов Мадияр Сансизбаевич

 

 

6. Оңтүстік Қазақстан облысы еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы әлеуметтік саладағы еңбек заңнамасын бақылау және қаржылық бөлімінің басшысы – Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік еңбек инспекторы, D-O-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Алимкулов Закридин Нурханович

 

 

7. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы әкімшілік-құқықтық және құжаттандыру жөніндегі жұмыс бөлімінің басшысы, D-O-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Алиманов Серик Бахтыгереевич

2.

Жаббаркулов Бауыржан Парманкулович

3.

Ұябасов Ербол Меделханович

4.

Кабылбеков Шохан Балабекович

 

8. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы инвестициялық жобаларды қолдау және ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеуді дамыту бөлімінің басшысы, D-O-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Мустафаев Абдибай Буркитович

 

9. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы экспортты жылжыту және инвестия тарту бөлімінің басшысы, D-O-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Оспанов Айдос Бахытжанович

 

10. Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы кооперациялауды және МТС-ді дамыту бөлімінің бас маманы, D-O-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Сайдалиев Алим Каримбердиевич

 

11. Оңтүстік Қазақстан облысының құрылыс басқармасы басшысының орынбасары, D –О-2 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Баимбетов Мадияр Сансизбаевич

2.

Төлегенов Ғалымжан Қолдасбекұлы

 

12. Оңтүстік Қазақстан облысы энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасының жылумен қамтамасыз ету бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Исмайлов Ержан Ережепұлы

 

03.10.207

1. Оңтүстік Қазақстан облысының жер инспекциясы басқармасының әкімшілік-ұйымдастыру бөлімінің бас маман-есепші Д-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Жарболова Айсара Нурлыбековна

2.

Жанұзақов Рыскелді Амангельдіұлы

 

 

 

2. Оңтүстік Қазақстан облысының жер инспекциясы басқармасының әкімшілік-ұйымдастыру бөлімінің бас маман-заңгері Д-О-4 санаты, 1 бірлік:


1.

Гаппарова Ақерке Зейниладиновна

 

3. Оңтүстік Қазақстан облысының жер инспекциясы басқармасының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалысы кезеңіне), Д-О-4 санаты, 1 бірлік:

 


1.

Умуралиев Нурбек Алембекович

 

27.09.2017

Ішкі конкурс

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты құжаттандыруды қамтамасыз ету және бақылау бөлімінің бас маманы, D-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1

Қожахметова Гүлжан Бектайқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы басшысының орынбасары, D-О-2 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1

Қадырәлиев Берік Мұстафаұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасының туризмді дамыту бөлімінің баcшысы (негізгі қызметкердің оқу демалысы кезеңіне), D-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1

Махажанова Жанар Шәріпқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасының сауда және кәсіпкерлікті дамыту бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1

Қошақов Даулет Сағынтайұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1

Оңласынов Данияр Сапарбекұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1

Жолдасбекова Эльвира Балғабайқызы

2

Базарбекұлы Нұрлан

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы әлеуметтік саладағы еңбек заңнамасын бақылау және қаржылық бөлімінің басшысы – Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік еңбек инспекторы, D-O-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 

 


1

Абдиев Аликул Сейтханович

2

Кадиев Бакдаулет Сердалиевич

3

Дурменов Рауан Жумадулаевич

4.

Мамыров Аян Жораханұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы сәулет құрылыс бақылауы басқармасындағы мемлекеттік сәулет құрылыс инспекциясының бөлімінің басшысы, D-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 

 


1

Рысалиев Қуаныш Турдыбекович

 

 

Ішкі конкурс

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты персоналды басқару қызметінің (кадр қызметі) бас маманы, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1

Сметова Жанар Төреханқызы

2

Шындалы Ғалымжан Ғабитұлы

3

Қарабала Шерхан Жамалбекұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты ақпараттық қауіпсіздік, ақпараттандыру және мемлекеттік қызмет көрсету мониторингі бөлімінің бас маманы, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1

Салиев Бахтияр Рустамбекович

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің хатшылығы қызметі және сыртқы қатынастар бөлімінің бас маманы, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1

Салиев Бахтияр Рустамбекович

2

Қарабала Шерхан Жамалбекұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің хатшылығы қызметі және сыртқы қатынастар бөлімінің бас маманы, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1

Қарабала Шерхан Жамалбекұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының жер қойнауын пайдалану бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытына), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1

Касымбеков Нариман Муханбекович

 

25.09.2017

Жалпы конкурс

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың экономика және қаржылар бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Айтуған Ерсұлтан Бақытжанұлы

2.

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

4.

Лесбек Мекенбай Лесбекұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың емдеу профилактикалық қызметті үйлестіру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Устемиров Бекзат Мырзагалиевич

2.

Бегалиева Ұлдана

3.

Қалмұратова Салтанат Үсіпбекқызы

4.

Асылхан Бибінүр Есенғалиқызы

5.

Мәуленқұл Меруерт Жүнісқұлқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың ана мен бала денсаулығын қорғау бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің оқу демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Устемиров Бекзат Мырзагалиевич

2.

Бегалиева Ұлдана

3.

Қалмұратова Салтанат Үсіпбекқызы

4.

Асылхан Бибінұр Есенғалиқызы

5.

Мәуленқұл Меруерт Жүнісқұлқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру бөлімінің жетекші маманы, D-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

2.

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3.

Зайниддін Салтанат Ерболқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы қалалық мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің жетекші маманы, D-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Жалқұл Сұлтанғали Нұрғалиұлы

2.

Ахметов Санжар Баратұлы

3.

Тіллабай Шыңғыс Нұрлыбақытұлы

4.

Қалымбетов Бақыт Бердиярович

5.

Исмаилов Айдос Бақытжанұлы

6.

Асылхан Абай Жанболатұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы қоғамдық бірлестіктермен жұмыс жөніндегі бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Төлеген Сұлтан Сәкенұлы

2.

Нурмашова Фарида Алыхановна

3.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы өнеркәсіп және индустриялды-инновациялық даму бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Сейтжанов Нұрсұлтан Маратұлы

2.

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

3.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

4.

Зайниддін Салтанат Ерболқызы

5.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

6.

Атжариев Абылайхан Абдуқаһарұлы

7.

Лесбек Мекенбай Лесбекұлы

8.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

Оңтүстік Қазақстан облысы тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы ономастика бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Байғазы Заңғар Бақтиярұлы

2.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

Оңтүстік Қазақстан облысы тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы құжаттарды ұйымдастыру, мемлекеттік есебін жүргізу және ведомстволық архивтерді басқару бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Тағаева Наурызгүл Орынбекқызы

2.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасының Инвестициялық жобаларды қолдау және ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеуді дамыту бөлімінің жетекші маманы, D-O-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Бегасілов Бауыржан Полатұлы

2.

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

4.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

5.

Болатова Жансая Әділбайқызы

6.

Сәдібек Мақсат Бекжігітұлы

7.

Шалбекова Жанерке Хамидқызы

8.

Мұстафаева Асылзат Ақылбекқызы

 

 

Жалпы конкурс

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың экономика және қаржылар бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Айтуған Ерсұлтан Бақытжанұлы

2.

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

4.

Лесбек Мекенбай Лесбекұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың емдеу профилактикалық қызметті үйлестіру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Устемиров Бекзат Мырзагалиевич

2.

Бегалиева Ұлдана

3.

Қалмұратова Салтанат Үсіпбекқызы

4.

Асылхан Бибінүр Есенғалиқызы

5.

Мәуленқұл Меруерт Жүнісқұлқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың ана мен бала денсаулығын қорғау бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің оқу демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Устемиров Бекзат Мырзагалиевич

2.

Бегалиева Ұлдана

3.

Қалмұратова Салтанат Үсіпбекқызы

4.

Асылхан Бибінұр Есенғалиқызы

5.

Мәуленқұл Меруерт Жүнісқұлқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру бөлімінің жетекші маманы, D-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

2.

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3.

Зайниддін Салтанат Ерболқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы қалалық мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің жетекші маманы, D-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Жалқұл Сұлтанғали Нұрғалиұлы

2.

Ахметов Санжар Баратұлы

3.

Тіллабай Шыңғыс Нұрлыбақытұлы

4.

Қалымбетов Бақыт Бердиярович

5.

Исмаилов Айдос Бақытжанұлы

6.

Асылхан Абай Жанболатұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы қоғамдық бірлестіктермен жұмыс жөніндегі бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Төлеген Сұлтан Сәкенұлы

2.

Нурмашова Фарида Алыхановна

3.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы өнеркәсіп және индустриялды-инновациялық даму бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Сейтжанов Нұрсұлтан Маратұлы

2.

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

3.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

4.

Зайниддін Салтанат Ерболқызы

5.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

6.

Атжариев Абылайхан Абдуқаһарұлы

7.

Лесбек Мекенбай Лесбекұлы

8.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

Оңтүстік Қазақстан облысы тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы ономастика бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Байғазы Заңғар Бақтиярұлы

2.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

Оңтүстік Қазақстан облысы тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы құжаттарды ұйымдастыру, мемлекеттік есебін жүргізу және ведомстволық архивтерді басқару бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Тағаева Наурызгүл Орынбекқызы

2.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасының Инвестициялық жобаларды қолдау және ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеуді дамыту бөлімінің жетекші маманы, D-O-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Бегасілов Бауыржан Полатұлы

2.

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

4.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

5.

Болатова Жансая Әділбайқызы

6.

Сәдібек Мақсат Бекжігітұлы

7.

Шалбекова Жанерке Хамидқызы

8.

Мұстафаева Асылзат Ақылбекқызы

 

11.09.2017

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының ішкі аудит бөлімінің басшысы, Д-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Абдигамидов Абзал Кабдилмухтарович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің хатшылығы қызметі және сыртқы қатынастар бөлімінің баспасөз хатшысы, Д-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Тәжібаев Бейсенбай Дәулетұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының ішкі аудит бөлімінің басшысы, Д-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Абдигамидов Абзал Кабдилмухтарович

 

 

25.08.2017

Жалпы конкурс

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың экономика және қаржылар бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Айтуған Ерсұлтан Бақытжанұлы

2.

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

4.

Лесбек Мекенбай Лесбекұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың емдеу профилактикалық қызметті үйлестіру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Устемиров Бекзат Мырзагалиевич

2.

Бегалиева Ұлдана

3.

Қалмұратова Салтанат Үсіпбекқызы

4.

Асылхан Бибінүр Есенғалиқызы

5.

Мәуленқұл Меруерт Жүнісқұлқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың ана мен бала денсаулығын қорғау бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің оқу демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Устемиров Бекзат Мырзагалиевич

2.

Бегалиева Ұлдана

3.

Қалмұратова Салтанат Үсіпбекқызы

4.

Асылхан Бибінұр Есенғалиқызы

5.

Мәуленқұл Меруерт Жүнісқұлқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру бөлімінің жетекші маманы, D-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

2.

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3.

Зайниддін Салтанат Ерболқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы қалалық мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің жетекші маманы, D-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Жалқұл Сұлтанғали Нұрғалиұлы

2.

Ахметов Санжар Баратұлы

3.

Тіллабай Шыңғыс Нұрлыбақытұлы

4.

Қалымбетов Бақыт Бердиярович

5.

Исмаилов Айдос Бақытжанұлы

6.

Асылхан Абай Жанболатұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы қоғамдық бірлестіктермен жұмыс жөніндегі бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Төлеген Сұлтан Сәкенұлы

2.

Нурмашова Фарида Алыхановна

3.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы өнеркәсіп және индустриялды-инновациялық даму бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Сейтжанов Нұрсұлтан Маратұлы

2.

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

3.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

4.

Зайниддін Салтанат Ерболқызы

5.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

6.

Атжариев Абылайхан Абдуқаһарұлы

7.

Лесбек Мекенбай Лесбекұлы

8.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

Оңтүстік Қазақстан облысы тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы ономастика бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Байғазы Заңғар Бақтиярұлы

2.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

Оңтүстік Қазақстан облысы тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы құжаттарды ұйымдастыру, мемлекеттік есебін жүргізу және ведомстволық архивтерді басқару бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Тағаева Наурызгүл Орынбекқызы

2.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасының Инвестициялық жобаларды қолдау және ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеуді дамыту бөлімінің жетекші маманы, D-O-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Бегасілов Бауыржан Полатұлы

2.

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

4.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

5.

Болатова Жансая Әділбайқызы

6.

Сәдібек Мақсат Бекжігітұлы

7.

Шалбекова Жанерке Хамидқызы

8.

Мұстафаева Асылзат Ақылбекқызы

 

 

23.08.2017

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс және аумақтық даму бөлімінің бас маманы Д-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар


  1.  

Қарашаева Айгүл Мырзатайқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты персоналды басқару қызметінің(кадр қызметінің) бас инспекторы Д-3 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


  1.  

Шөкетаева Аида Егізбайқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты құжаттандыруды қамтамасыз ету және бақылау бөлімінің бас инспекторы Д-3 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Дүйсебекова Камелия Бақтыбайқызы

 

 

18.08.2017

Оңтүстік Қазақстан облысы дін істері басқармасының басшысы, Д-О-1 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1

Сапарбаев Самат Айдарханұлы



 

Оңтүстік Қазақстан облысы еңбек инспекциясы бойынша басқармасының басшысы – Оңтүстік Қазақстан облысының бас мемлекеттік еңбек инспекторы, Д-О-1 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1

Мамытбеков Алмасбек Кеңесбекұлы



 

16.08.2017

Ішкі конкурс

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасының басшысы, Д-О-1 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Абдикадиров Абилхан Аскерулы

2.

Бектаев Рахмет Абдикаримович

 

15.08.2017

Жалпы конкурс

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың экономика және қаржылар бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Айтуған Ерсұлтан Бақытжанұлы

2.

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

4.

Лесбек Мекенбай Лесбекұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың емдеу профилактикалық қызметті үйлестіру бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Устемиров Бекзат Мырзагалиевич

2.

Бегалиева Ұлдана

3.

Қалмұратова Салтанат Үсіпбекқызы

4.

Асылхан Бибінүр Есенғалиқызы

5.

Мәуленқұл Меруерт Жүнісқұлқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқарманың ана мен бала денсаулығын қорғау бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің оқу демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Устемиров Бекзат Мырзагалиевич

2.

Бегалиева Ұлдана

3.

Қалмұратова Салтанат Үсіпбекқызы

4.

Асылхан Бибінұр Есенғалиқызы

5.

Мәуленқұл Меруерт Жүнісқұлқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастыру бөлімінің жетекші маманы, D-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

2.

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3.

Зайниддін Салтанат Ерболқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы қалалық мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің жетекші маманы, D-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Жалқұл Сұлтанғали Нұрғалиұлы

2.

Ахметов Санжар Баратұлы

3.

Тіллабай Шыңғыс Нұрлыбақытұлы

4.

Қалымбетов Бақыт Бердиярович

5.

Исмаилов Айдос Бақытжанұлы

6.

Асылхан Абай Жанболатұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы қоғамдық бірлестіктермен жұмыс жөніндегі бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Төлеген Сұлтан Сәкенұлы

2.

Нурмашова Фарида Алыхановна

3.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы өнеркәсіп және индустриялды-инновациялық даму бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Сейтжанов Нұрсұлтан Маратұлы

2.

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

3.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

4.

Зайниддін Салтанат Ерболқызы

5.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

6.

Атжариев Абылайхан Абдуқаһарұлы

7.

Лесбек Мекенбай Лесбекұлы

8.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

Оңтүстік Қазақстан облысы тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы ономастика бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне), D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Байғазы Заңғар Бақтиярұлы

2.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

Оңтүстік Қазақстан облысы тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы құжаттарды ұйымдастыру, мемлекеттік есебін жүргізу және ведомстволық архивтерді басқару бөлімінің бас маманы, D-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Тағаева Наурызгүл Орынбекқызы

2.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасының Инвестициялық жобаларды қолдау және ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеуді дамыту бөлімінің жетекші маманы, D-O-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 


1.

Бегасілов Бауыржан Полатұлы

2.

Абай Ғабдулла Байқадамұлы

3.

Балғынбеков Нұрсұлтан Үсенұлы

4.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

5.

Болатова Жансая Әділбайқызы

6.

Сәдібек Мақсат Бекжігітұлы

7.

Шалбекова Жанерке Хамидқызы

8.

Мұстафаева Асылзат Ақылбекқызы

 

 

15.08.2017

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты құжаттандыруды қамтамасыз ету және бақылау бөлімінің жетекші маманы, Д-5 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Абдукаримова Салтанат Егизбекқызы

2.

Саду Бекзат Қайратұлы

3.

Сафарова Малика Хабибуллаевна

4.

Шымбай Шыңғыс Каналбекұлы

5.

Буланбаева Айнұр Турдиевна

6.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

7.

Усманов Рузбай Акмалұлы

8.

Елтаев Нұрлан Қажымұратбекұлы

8.

Шиндаулова Амина Казибековна

9.

Жанжигитов Илияс Аскарбекович

10.

Жораев Бағлан Елуұлы

11.

Мамутов Ұлан Бекханұлы

12.

Бегишева Рима Фаритовна

13.

Ажмуханов Дармен Нурланұлы

14.

Үсіпбаев Нұрсұлтан Нұралыұлы

15.

Оразханқызы Әсел

16.

Молдабаева Ақмарал Бақытжанқызы

17.

Өстемірова Таңшолпан Әділбекқызы

18.

Жанұзақ Аблайхан Азимханұлы

19.

Бисенбаев Азамат Бейбітұлы

20.

Әжімет Ғұламбек Бахмаханбетұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты құжаттандыруды қамтамасыз ету және бақылау бөлімінің жетекші маманы, Д-5 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Абдукаримова Салтанат Егизбекқызы

2.

Сафарова Малика Хабибуллаевна

3.

Саду Бекзат Қайратұлы

4.

Бисенбаев Азамат Бейбітұлы

5.

Усманов Рузбай Акмалұлы

6.

Юсупова Улбала Ермекбаевна

7.

Елтаев Нұрлан Қажымұратбекұлы

8.

Жанұзақ Аблайхан Азимханұлы

9.

Шиндаулова Амина Казибековна

10.

Жанжигитов Илияс Аскарбекович

11.

Мамутов Ұлан Бекханұлы

12.

Ажмуханов Дармен Нурланұлы

13.

Байкуранова Клара Сагиновна

14.

Үсіпбаев Нұрсұлтан Нұралыұлы

15.

Оразханқызы Әсел

16.

Туленов Мухтар Утегенович

17.

Байғұт Жанат Талғатұлы

18.

Шымбай Шыңғыс Каналбекұлы

19.

Әжімет Ғұламбек Бахмаханбетұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының әкімшілік және кадр жұмысы бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Нурбаев Данияр Биназарович

2.

Маханов Мұхтар Киргизбаевич

3.

Бегалиева Ұлдана

4.

Асанова Зауре Анапияқызы

5.

Нұрахметова Ақбота Қайратқызы

6.

Сакыбекова Назерке Айтмұхаметқызы

7.

Үсіпбаев Нұрсұлтан Нұралыұлы

8.

Өстемірова Таңшолпан Әділбекқызы

9.

Әуесханова Ұлдана Серікқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасының инфрақұрылым саласында мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Эрматова Айгүл Тулкиновна

2.

Нурбаев Дания Биназарович

3.

Шадыров Ержан Батырбекович

4.

Байғұт Жанат Талғатұлы

5.

Уразымбетов Жамшит Жақсылықұлы

6.

Алипбекович Максат Серикович

7.

Сакыбекова Назерке Айтмұхаметқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасы әкімшілік-заң жұмысы бөлімінің бас маман-заңгері, Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 


1.

Мұқатаев Сырым Каип-Рахманұлы

2.

Шадыров Ержан Батырбекович

3.

Үсіпбаев Нұрсұлтан Нұралыұлы

4.

Өстемірова Таңшолпан Әділбекқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысының тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасының ономастика бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне) Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Юсупова Улбала Ермекбаевна

2.

Байкуранова Клара Сагиновна

3.

Үсіпбаев Нұрсұлтан Нұралыұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы қаржы басқармасы бюджеттің атқарылуын үйлестіру және талдау бөлімінің бас маманы Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Алиева Ажар Нурсултановна

2.

Асанова Зауре Анапияқызы

3.

Байғұт Жанат Талғатұлы

4.

Бердыкулов Акылбек Балкыбекович

5.

Байкуранова Клара Сагиновна

6.

Өстемірова Таңшолпан Әділбекқызы

7.

Әуесханова Ұлдана Серікқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы жобаларды қарау және іске асырылуына мониторинг жүргізу бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалысы уақытына) Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Алпысбаев Ұласбек Ермекбайұлы

2.

Сейтжанов Нурсултан Маратович

3.

Муратбеков Нуржан Байдаулетович

4.

Дауылбаев Темірхан Шаянбайұлы

5.

Меирбек Бақдаулет Сьезбекұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы туризмді дамыту бөлімінің бас маманы (уақытша негізгі қызметкер ұзақ мерзімді оқуда), Д-О-4 санаты 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Алиева Ажар Нурсултановна

2.

Жаукебай Абай Ынтымақұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы әкімшілік бөлімінің бас маман есепшісі, Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Эрматова Айгүл Тулкиновна

2.

Акрамов Дастан Сулейменұлы

3.

Буланбаева Айнұр Турдиевна

4.

Сейтжанов Нурсултан Маратович

5.

Мырзатова Гульнур Борибаевна

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы сауда және кәсіпкерлікті дамыту бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Эрматова Айгүл Тулкиновна

2.

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

3.

Сейтжанов Нурсултан Маратович

4.

Шадыров Ержан Батырбекович

5.

Айдарбеков Марат Сарыбаевич

6.

Байкуранова Клара Сагиновна

7.

Әуесханова Ұлдана Серікқызы

8.

Мырзатова Гульнур Борибаевна

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы әкімшілік бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Эрматова Айгүл Тулкиновна

2.

Акрамов Дастан Сулейменұлы

3.

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

4.

Байғұт Жанат Талғатұлы

5.

Сакыбекова Назерке Айтмухамедқызы

7.

Байкуранова Клара Сагиновна

8.

Әуесханова Ұлдана Серікқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мәдениет басқармасының мәдениет және өнер бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 


1.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

2.

Салдаров Серик Бауржанов

3.

Шиндаулова Амина Казибековна

4.

Сакыбекова Назерке Айтмухамедқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының экологиялық реттеу бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Еркебай Айдар Миятбекұлы

2.

Шадыров Ержан Батырбекович

3.

Жанжигитов Илияс Аскарбекович

4.

Алдияр Үрзия Дестиярқызы

5.

Бегишева Рима Фаритовна

6

Молдабаева Ақмарал Бақытжанқызы

7

Дауылбаев Темірхан Шаянбайұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы әкімшілік-ұйымдастыру бөлімінің жетекші маманы, Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Жақсылықова Айжан Төлбасықызы

2.

Тоққұлы Гулнәзия Серікбайқызы

3.

Буланбаева Айнұр Турдиевна

4.

Усманов Рузбай Акмалұлы

5.

Юсупова Улбала Ермекбаевна

6.

Үсіпбаев Нұрсұлтан Нұралыұлы

7.

Эрматова Айгүл Тулкиновна

 

08.08.2017

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс және аумақтық даму бөлімінің бас инспекторы,

Д-3 санаты(2 бірлік), бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

ТІЗІМІ

1.

Полатов Бақытжан Қалдыбекұлы

2.

Тілеубергенов Данияр Ізбасарұлы

 

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты агроөнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мониторингі бөлімінің бас инспекторы, Д-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

ТІЗІМІ

1.

Апсиков Данабек Кадырович

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасының қалалық мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

ТІЗІМІ

1.

Мамырбеков Жасулан Затыбекович

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының экономика және бюджеттік сала мониторингі бөлімінің басшысы, Д-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

ТІЗІМІ

1.

Абдуллаев Арман Айдарович

 

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы басшысының орынбасары, Д-О-2 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

ТІЗІМІ

1.

Тастанов Полатбай Жуматаевич

2.

Туманшиев Турарбек Мирзакимович

 

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу  басқармасы басшысының орынбасары, Д-О-2 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

ТІЗІМІ

1.

Уразымбетов Жамшит Жақсылықұлы

2.

Натбаев Газизбек Иманбекович

 

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты персоналды басқару «кадр қызмет» қызметінің бас инспекторы,  Д-3   санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 

1.

Қадырбеков Мақсат Керімканұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы басшысының орынбасары,  Д-О-2   санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 

1.

Жумашбеков Баглан Шаймерденович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасының инфрақұрылым саласында мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің басшысы,  Д-О-3   санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 

1.

Бесбаев Ерлан Бейсенбекович

 

(27.07.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының жиынтық-талдау және жалпы мониторинг бөлімінің басшысы, Д-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Пернебеков Мастерхан Сейдуллханұлы

 

(25.07.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы лицензиялау және аттестаттау бөлімінің бас маманы (Д-О-4 санаты), бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Егізбаев Данияр Дуйсенбаевич

2.

Сариева Үміт Сейдуллақызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ауылшаруашылығы басқармасы экспортты жылжыту және инвестиция тарту бөлімінің бас маманы (Д-О-4 санаты), бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Ертаев Досангали Байғалиұлы

2.

Якиев Шыңғыс Сұлтансиықұлы

3.

Кенжебаев Нұрсұлтан Садықұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ауылшаруашылығы басқармасы экономикалық талдау, болжау және жиынтық-сараптамалық бөлімінің бас маманы (Д-О-4 санаты), бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Якиев Шыңғыс Сұлтансиықұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ауылшаруашылығы басқармасы әкімшілік-құқықтық және құжаттандыру жөніндегі жұмыс бөлімінің бас маманы (Д-О-4 санаты), бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Тогисбекова Жадыра Жумабековна

2.

Якиев Шыңғыс Сұлтансиықұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ауылшаруашылығы басқармасы әкімшілік-құқықтық және құжаттандыру жөніндегі жұмыс бөлімінің бас маман-заңгері (Д-О-4 санаты), бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Якиев Шыңғыс Сұлтансиықұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы ұйымдастыру және құжаттандыруды қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы (Д-О-4 санаты), бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Тогисбекова Жадыра Жумабековна

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ауылшаруашылығы басқармасының инвестициялық жобаларды қолдау және ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеуді дамыту бөлімінің бас маманы (Д-О-4 санаты), бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Кенжебаев Нұрсұлтан Садықұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасының қаржыландыру және бухгалтерлік есеп бөлімінің бас маман-бас бухгалтері (Д-О-4 санаты), бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Кенжебаев Нұрсұлтан Садықұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының қорғаныс және құқық қорғау органдары бөлімінің басшысы (Д-О-3 санаты), бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Исаев Дінмұхамед Карлұлы

(24.07.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылық басқармасы егін шаруашылқ бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидатттар

ТІЗІМІ


1.

Абдуалиев Қазыбек Абдукаримович

2.

Кантемирова Куляш Укашевна

3.

Жаңабай Арайлым Ғалымжанқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс және аумақтық даму бөлімінің жетекші маманы, Д-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидатттар

ТІЗІМІ


1.

Курганов Бабуржан Хамракулович

2.

Жанжигитов Илияс Аскарбекович

3.

Сейтқазы Данақазы Ерқазыұлы

4.

Абдуалиев Қазыбек Абдукаримович

5.

Оразханқызы Әсел

6.

Жаңабай Арайлым Ғалымжанқызы

7

Айтмаганбетов Даулетхан Дауленұлы

8.

Болатова Жансая Әділбайқызы

9.

Сақбаев Жанболат Қайратұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты құжаттандыруды қамтамасыз ету және бақылау бөлімінің жетекші маманы, Д-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидатттар

ТІЗІМІ


1.

Саду Бекзат Қайратұлы

2.

Жанжигитов Илияс Аскарбекович

3.

Сейтқазы Данақазы Ерқазыұлы

4.

Жораев Бағлан Елуұлы

5.

Ибрагимова Балнур Омаровна

6.

Абдукаримова Салтанат Егизбекқызы

7.

Ажмуханов Дармен Нурланұлы

8.

Оразханқызы Әсел

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы әкімшілік және кадр жұмысы бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, 2 бірлік бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидатттар

ТІЗІМІ


1.

Алдияр Амандияр Дестиярұлы

2.

Арапбаева Жанар Камбаровна

3.

Камалдинова Гульшат Тойгуловна

4.

Маханов Мұхтар Киргизбаевич

5.

Абдикулова Ләззат Абжаппаровна

6.

Өстемірова Таңшолпан Әділбекқызы

7.

Асанов Арман Еркінбекұлы

 

(20.07.2017)

Облыс әкімі аппараты мәдениет басқармасының жоспарлау-қаржы бөлімінің бас маманы Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар


  1.  

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

  1.  

Камалдинова Гульшат Тойгуловна

  1.  

Мамырова Баян Жораханқызы

  1.  

Алиева Ажар Нұрсұлтанқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының экономикалық даму бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытында), Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


  1.  

Қабылбеков Нұрсұлтан Абайұлы

  1.  

Байтенова Меруерт Баглановна

  1.  

Мамырова Баян Жораханқызы

  1.  

Егембаева Құралай Құралбекқызы

  1.  

Әуесханова Ұлдана Серікқызы

  1.  

Алиева Ажар Нұрсұлтанқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маман-бухгалтері, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


  1.  

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

  1.  

Мамырова Баян Жораханқызы

  1.  

Алдашова Асель Бақытбекқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы дін істері басқармасының діни бірлестіктермен жұмыс жүргізу бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Байкуранова Клара Сагиновна

2.

Ташенов Рауан Асқарбекұлы

3.

Камалдинова Гульшат Тойгуловна

4.

Жүсіпбек Сүндет Жәнібекұлы

5.

Бексейіт Биболат Жабанбиұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы дін істері басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маман-есепшісі, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Алдашова Асель Бақытбекқызы

2.

Камалдинова Гульшат Тойгуловна

 

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы қаржы басқармасының денсаулық сақтауды және әлеуметтік қорғауды бюджеттік мониторинг жасау бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Байтенова Меруерт Баглановна

2.

Саду Бекзат Қайратұлы

3.

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

4.

Мамыр Саян Жораханұлы

5.

Мамырова Баян Жораханқызы

6.

Байшуақова Асель Айболқызы

7.

Алиева Ажар Нұрсұлтанқызы

8.

Әуесханова Ұлдана Серікқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы сәулет және қала құрылысы басқармасының мемлекеттік қызмет көрсету және қала құрылыстық жобаларды әзірлеуді ұйымдастыру бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Утебаев Даулетияр Мамадиярович

2.

Мамыр Саян Жораханұлы

3.

Жалқұл Сұлтанғали Нұрғали

4.

Сахыбекова Назерке Айтұхаметқызы

5.

Ермек Еламан Әлібайұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы ұйымдастыру-әдістемелік жұмыс және Қазақстан Республикасы Ұлттық архив қорын пайдалану бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


  1.  

Байкуранова Клара Сагиновна

  1.  

Тағайбек Бекжан Тағайбекұлы

  1.  

Камалдинова Гульшат Тойгуловна

  1.  

Абай Байдәулет Байдәулетұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы өнеркісіп және индустриалды-иновациялық дамыту бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

2.

Жаукебай Абай Ынтымақұлы

3.

Қанай Олжас Жамантайұлы

4.

Бексейіт Биболат Жабанбиұлы

5.

Сейтқазы Данақызы Ерқазыұлы

 

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы емдеу профилактикалық қызметті үйлестіру бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Ерден Сәуле Дәрітайқызы

2.

Әмірбек Айдана Әмірбекқызы

3.

Үстеміров Бекзат Мырзагалиевич

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасының әкімшілік-заң жұмысы бөлімінің бас маман-заңгері, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Мамыр Саян Жораханұлы

2.

Абуева Жаудір бекболатовна

3.

Утебаев Даулетияр Мамадиярович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасының әлеуметтік нысандар құрылысы бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Темирбаев Пердегали Ертасович

2.

Уразбаев Нуржан Бахитбердыевич

3.

Исмайлов Лес Керімбайұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасының тұрғын үй және инженерлік коммуникациялар құрылысы бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Темирбаев Пердегали Ертасович

2.

Камалдинова Гульшат Тойгуловна

3.

Сахыбекова Назерке Айтұхаметқызы

4.

Исмайлов Лес Керімбайұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасының жобалар мен сараптамаларға мониторинг жүргізу бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Саду Бекзат

2.

Темирбаева Пердегали Ертасович

3.

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

4.

Сахыбекова Назерке Айтұхаметқызы

5.

Исмайлов Лес Керімбайұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасының инвестициялық жобаларды қолдау және ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеуді дамыту бөлімінің жетекші маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытында),, Д-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Мыңтай Әйгерім Нұрахметқызы

2.

Смандиярова Гүлнара Тағайханқызы

3.

Дауылбаев Темірхан Шаянбайұлы

4.

Алпысбаев Ұласбек Ермекбайұлы

5.

Сәдібек Мақсат Бекжігітұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасының газбен қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Саду Бекзат Қайратұлы

2.

Тұрғынбаев Асқар Асылбекұлы

3.

Исабеков Саят Талғатұлы

4.

Байшуақова Асель Айболқызы

5.

Сламбек Аяулым Орынханқызы

6.

Айдарбек Марат Сарыбайұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасының жобаларды қарау және іске асырылуына мониторинг жүргізу бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Темирбаев Пердегали Ертасович

2.

Дауылбаев Темірхан Шаянбайұлы

3.

Алпысбаев Ұласбек Ермекбайұлы

4.

Исабеков Саят Талғатұлы

5.

Байшуақова Асель Айболқызы

6.

Алдашова Асель Бақытбекқызы

7.

Мейірбек Бақдаулет Сьезбекұлы

8.

Сламбек Аяулым Орынханқызы

9.

Айдарбек Марат Сарыбайұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының бухгалтерлік есеп және бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Мамырова Баян Жораханқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы мемлекеттік сатып алу бөлімінің басшысы, Д-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидатттар

ТІЗІМІ

1.

Ходжабергенов Нұрлан Ноянұлы

2.

Туртаев Нурболат Давлетович

 
 

Оңтүстік Қазақстан облысы еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы еңбек қатынастарын бақылау бөлімінің бас маманы – ОҚО мемлекеттік еңбек инспекторы Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Жанбатыр Нұрғиса Ережепұлы

2.

Жанжигитов Илияс Аскарбекович

3.

Туртаев Нурболат Давлетович

4.

Шералиев Бақтиер Асилханович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы бухгалтерлік есеп, бюджеттік бағдарламаларды жоспарлау және қаржы бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидатттар


1.

Туртаев Нурболат Давлетович

 

(18.07.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының ішкі аудит бөлімінің басшысы, Д-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

ТІЗІМІ


1.

Жорабеков Асылжан Мырзақұлұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының агроөнеркәсіп және кәсіпкерлікті дамыту мониторингі бөлімінің басшысы, Д-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

ТІЗІМІ


1.

Қадыралиев Берік Мұстафаұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының инфрақұрылым және құрылыс саласы мониторингі бөлімінің басшысы, Д-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

ТІЗІМІ


1.

Ибадуллаев Берік Серікбайұлы

 

(17.07.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының басшысы, Д-О-1 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Сағындықов Исатай Өмірзақұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы басшысының медициналық ұйымдардың емдеу профилактика жұмысын үйлестіру жөніндегі орынбасары, Д-О-2 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Әбіш Ғалымжан Мотайұлы

 

(11.07.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы, жобалар мен сараптамаларға мониторинг жүргізу бөлімінің басшысы Д-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Қалмағамбетов Мади Әбілқасымұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы, жобалар мен сараптамаларға мониторинг жүргізу бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытына) Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Прназаров Самат Аралбайұлы

 

(04.07.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының ішкі аудит бөлімінің басшысы, Д-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар


1.

Тұрабаева Алтынай Жалқұлқызы

2.

Жорабеков Асылжан Мырзақұлұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының құжаттандыруды қамтамасыз ету және бақылау бөлімінің басшысы, Д-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар


1.

Мұсабаев Балабек Әуелбекұлы

2.

Байсеитова Шынар Ержанқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының экономика және бюджеттік сала мониторингі бөлімінің басшысы, Д-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Байсеитова Шынар Ержанқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының инфрақұрылым және құрылыс саласы мониторингі бөлімінің басшысы, Д-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар


1.

Полатов Бақытжан Қалдыбекұлы

2.

Жарасов Нұрсұлтан Мұраталыүлы

3.

Әшірбеков Бақытжан Айдарханұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы дін істері басқармасы, діни бірлестіктермен жұмыс жөніндегі бөлімінің басшысы Д-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Жалмұрзаев Батырбек Қаратайұлы

 
 

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты басшысының орынбасары, Д-2 санаты бос әкімшілік мемлекеттік лауазымына жарияланған конкурсқа қатысушылардың

Т І З І М І


Төлендиев Қанат Сағынұлы

Д-2

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасы басшысының орынбасары, Д-О-2 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 


1.

Байсеитова Шынар Ержановна

 
 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы әкімшілік және кадр жұмысы бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидатттар


1.

Алдияр Амандияр Дестиярұлы

2.

Берманов Адилхан Наурызбайұлы

3.

Устемиров Бекзат Мырзалиевич

4.

Асанов Арман Еркінбекұлы

5.

Әбдіқұлова Ләззат Әбжаппарқызы

6.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының құқықтық жұмыс бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтуге арналған демалысы кезеңіне) бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар


1.

Алдияр Амандияр Дестиярұлы

2.

Берманов Адилхан Наурызбайұлы

3.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы әкімшілік және кадр жұмысы бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидатттар

ТІЗІМІ


1.

Алдияр Амандияр Дестиярұлы

2.

Әбдіқұлова Ләззат Әбжаппарқызы

3.

Байкуранова Клара Сагиновна

 

(01.07.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы табиғат ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқарма басшысы Д-О-1 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі


1.

Құрамысов Ильяс Шойбекұлы

2.

Байдаулетов Кыдырали Оспанович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасының басшысы, Д-О-1 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Абдікадіров Әбілхан Аскерұлы

 

(23.06.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппараты ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс және аумақтық даму бөлімінің бас инспекторы-бөлім басшысының орынбасары Д-3 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


  1.  

Исаев Мақсат Шамансұрұлы

 

 

 

(14.06.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасының басшысы Д-О-1 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


  1.  

Билисбеков Ергали Даулетбекович

 

(12.06.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы ішкі саясат басқармасы басшысының орынбасары Д-О-2 санаты, 1 бірлік,бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

 


  1.  

Касымов Атабек Абдусадыкович

  1.  

Аширбеков Ханай Асанович

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ішкі саясат басқармасы ақпараттық саясат және БАҚ мониторингі бөлімінің басшысы Д-О-3 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 

 


  1.  

Джунусов Дамир Даулетович

 

 

(08.06.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы басшысы, Д-О-1 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 


1.

Жамашев Құттыбек Рахматуллаұлы

 

 

(06.06.2017)

Ішкі конкурс

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы басшысының орынбасары, Д-О-2 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Дүйсенов Берік Тастанбекұлы

2.

Даулетов Малик Тогайбаевич

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы бағдарламаларды мониторингілеу бөлімінің басшысы, Д-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Тәжімұрат Ермек Атшыбайұлы



 

(30.05.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы экономикалық даму бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытында), Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Байтенова Меруерт Баглановна

2.

Асанов Арман Еркінбекұлы

3.

Атабеков Ильяс Орынбекович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы денсаулық сақтау және мәдениет бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Рахматулаев Абай Калыкулулы

2.

Асанов Арман Еркінбекұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы құжаттандыруды қамтамасыз еу, жұмыстарды ұйымдастыру және заң қызметі бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидатттар

ТІЗІМІ


1.

Турсунова Лаззат Егембердиевна

2.

Расулбеков Есенгали Раисбекович

3.

Атабеков Ильяс Орынбекович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы құрылыс және техникалық қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат


1.

Лесбек Мекенбай Лесбекулы

2.

Керімбеков Алмас Ерғалиұлы

 

 

(30.05.2017)

Ішкі конкурс

 

Оңтүстік Қазақстан облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы басшысының орынбасары, Д-О-2 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 


1.

Ибрагимов Ролан Бекмагамбетович

2.

Ауесханов Серик Елемесович

 

 

(11.05.2017)

Ішкі конкурс

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриалды-инновациялық дамыту және туризм басқармасы бизнесті мемлекеттік қолдау бөлімінің басшысы, Д-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидатттар

ТІЗІМІ


1.

Исаев Усен

 

Оңтүстік Қазақстан облысы жер инспекциясы басқармасы әкімшілік-ұйымдастыру бөлімінің басшысы, Д-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Сапарбеков Джамбул Сапарбекович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы құжаттандыруды қамтамасыз ету және жұмыстарды ұйымдастыру бөлімінің басшысы, Д-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ


1.

Оспанов Шери Абдубакирович

 

 

(12.04.2017)

Ішкі конкурс

Оңтүстік Қазақстан облысы жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасының басшысы, Д-О-1 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 


1.

Нарбекова Балмаржан Полатқызы

 

 

(27.03.2017)

Облыс әкімі аппараты құқық қорғау органдарымен жұмыс жөніндегі және төтенше жағдайлардың алдын алу және жоюды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы Д-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

 


  1.  

Тулебаев Копжан Кенжеханович

  1.  

Тлеукеева Эльмира Ермахановна

 

 

Оңтүстік Қазақстан облыстық Қазақстан халқы Ассамблеясы хатшылығының бас маманы, Д-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

(27.03.2017)


  1.  

Абдикулова Ляззат Абжаппаровна

  1.  

Тлеукеева Эльмира Ермахановна

  1.  

Баимбетулы Нурбол

 

 

Облыс әкімі аппараты қаржы-шаруашылық (әкімшілік) бөлімінің бас маманы, Д-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

(27.03.2017)


  1.  

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

  1.  

Абилова Назира Исламовна

  1.  

Сейдуллаев Ерлан Абдукадирович

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының жиынтық сараптамалық бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

(27.03.2017)


  1.  

Сапарбеков Әділхан Досымханұлы

  1.  

Маликов Данияр Баксейтұлы

  1.  

Айсина Мадина Данияровна

  1.  

Абдикулова Ляззат Абжаппаровна

  1.  

Оңласбек Азамат Ерболатұлы

  1.  

Сейдуллаев Ерлан Абдукадирович

  1.  

Серикбаев Мардан Муратжанович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының денсаулық сақтау және мәдениет бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

(27.03.2017)


1.

Оңласбек Азамат Ерболатұлы

2.

Лесбек Мекенбай Лесбекулы

3.

Сейдуллаев Ерлан Абдукадирович

4.

Серикбаев Мардан Муратжанович

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының инвестициялық саясат және мемлекеттік жекешелік әріптестік бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытында), Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

(27.03.2017)


1.

Нурхаликов Жандос Нышанбаевич

2.

Лесбек Мекенбай Лесбекулы

3.

Оңласбек Азамат Ерболатұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының экономикалық даму бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытында), Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

(27.03.2017)


1.

Нурхаликов Жандос Нышанбаевич

2.

Оңласбек Азамат Ерболатұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы қаржы басқармасы бухгалтерлік есеп және қаржылық есеп беру бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

(27.03.2017)


1.

Сапарбеков Әділхан Досымханұлы

2.

Калибаев Ерболат Муратович

3.

Кольбаев Жантуре Бегинбетович

4.

Сейдуллаев Ерлан Абдукадирович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы құқықтық жұмыс бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытында), Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

(27.03.2017)


1.

Лесбек Мекенбай Лесбекулы

2.

Калибаев Ерболат Муратович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ішкі саясат басқармасы ақпараттық саясат және БАҚ мониторингі бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

(27.03.2017)


1.

Мусабеков Абылай Нуржанович

2.

Айсина Мадина Данияровна

3.

Оңласбек Азамат Ерболатұлы

4.

Баимбетулы Нурбол

5.

Серикбаев Мардан Муратжанович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының орман қорын, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды және жануарлар дүниесін күзету, қорғау және пайдалану бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

(27.03.2017)


1.

Қолдабаев Бағдат Ералыұлы

2.

Жаңабай Арайлым Ғалымжанқызы

3.

Оңласбек Азамат Ерболатұлы

4.

Лесбек Мекенбай Лесбекулы

5.

Оспанов Ғабидин Қайратжанұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы жер инспекциясы басқармасы жерді пайдалану мен қорғалуын бақылау бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

(27.03.2017)


1.

Исаев Нурсултан Куанышбекович

2.

Жаңабай Арайлым Ғалымжанқызы

3.

Алтынбай Дулат Бақытжанұлы

4.

Киізбай Азамат Мұхитұлы

5.

Оспанов Ғабидин Қайратжанұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасы ұйымдастыру-құқықтық жұмыстар бөлімінің бас маманы (негізгі қызметкердің бала күтіміне байланысты жалақы сақталмайтын демалысы кезеңіне), Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

(27.03.2017)

 


1.

Нұрымбетова Сымбат Бақтыбекқызы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасы инфрақұрылым саласында мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің бас маман-заңгері, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

(27.03.2017)


1.

Сапарбеков Әділхан Досымханұлы

2.

Баимбетулы Нурбол

3.

Сейдуллаев Ерлан Абдукадирович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасы құрылыс саласында мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

(27.03.2017)


1.

Исабеков Нургали Курбанбекулы

2.

Хайитжанов Сакен Аликулович

3.

Баимбетулы Нурбол

4.

Сейдуллаев Ерлан Абдукадирович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы туризм дамыту бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің ұзақ мерзімді оқу демалыс уақытында), Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

(27.03.2017)


1.

Досанов Уалихан Көпжасарұлы

2.

Хайитжанов Сакен Аликулович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы өнеркісіп және индустриалды-иновациялық дамыту бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің ұзақ мерзімді оқу демалыс уақытында), Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

(27.03.2017)


1.

Оңласбек Азамат Ерболатұлы

2.

Хайитжанов Сакен Аликулович

3.

Әбдісаит Ақжол Әбдісаитұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасының қалалық мемлекеттік сәулет-құрылыс инспекциясы бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

(27.03.2017)


1.

Кудайбергенов Джамбул Насырханович

2.

Қалдыбек Нұрдәулет Амантайұлы

3.

Уразбаев Нуржан Бахитбердыевич

4.

Қалымбетов Бақыт Бердиярович

5.

Қырғызбаев Қанат Маратұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы құжаттандыруды қамтамасыз ету, жұмыстарды ұйымдастыру және заң қызметі бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

(27.03.2017)


1.

Расулбеков Есенгали Раисбекович

2.

Оңласбек Азамат Ерболатұлы

 

(17.03.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маманы Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

 


  1.  

Косибаева Кульзина Абдибековна

 

(09.03.2017)

Әңгімелесу 10.03.2017 сағ.17.00

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика басқармасының басшысы Д-О-1 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 

 


  1.  
Сабитов Арман Сабитұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы қаржы басқармасы басшысының орынбасары Д-О-2 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 


  1.  

Мүлкеманов Рақымберді Жанысұлы

 

(17.02.2017)

Сарыағаш ауданының ауылшаруашылығы және жер қатынастары бөлімінің басшысы (негізгі қызметкердің оқуы аяқталғанға дейін жалақы сақталмайтын демалысы кезеңіне, E-R-1 санаты, 1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың ТІЗІМІ

1.

Талипов Нурполат Зайнилович

Қошқарата ауылдық округі әкімі аппаратының жастар ісі бойынша бас маманы (E-G-3 санаты, 1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың ТІЗІМІ

 

1.

Жусипов Ахмедияр Бахтиярович

(19.01.2017)

Жалпы конкурс

Оңтүстік Қазақстан облысы дін істері басқармасының діни бірлестіктермен жұмыс бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

1.

Омаров Бағлан Жумағұлұлы

2.

Абдреев Мақсат Нұрланұлы

3.

Санаев Сундет Асанович

 

(16.01.2017)

Ішкі конкурс

Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының қамқоршылық, қорғаншылық және кәсіптік білім беру бөлімінің басшысы, Д-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

 

1.

Жүніс Лаура Ақжігітқызы

2.

Асанова Рахия Арынқызы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы, қалалық мемлекеттік сәулет–құрылыс инспекциясы бөлімінің жетекші маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 

1.

Бүртебаев Әзретәлі  Үрісбайұлы

 

 

Жалпы конкурс

 

Оңтүстік Қазақстан облысы энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы басшысының орынбасары, Д-О-2 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 

1.

Сүлейменов Нұржан Тилеукабылович

2.

Ибрагимов Темирлан Нураденович

 

Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылық басқармасы басшысының орынбасары, Д-О-2 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидатттар

Оңтүстік Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы басшысының орынбасары, Д-О-2 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

1.

Алпамышов Алмас Журебекұлы

 

 

 

(13.01.2017)

(Сарыағаш ауданы)

Сарыағаш қаласы әкімі аппаратының әкімшілік бөлімшесінің жетекші маман есепшісі (E-G-4 санаты, 1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың

ТІЗІМІ

 

1.

Нурымбетов Бахтияр Жахыпович

 

Құркелес ауылдық округі әкімі аппаратының әлеуметтік мәселе бойынша жетекші маманы (негізгі қызметкердің бала күтіміне байланысты жалақы сақталмайтын демалысы кезеңіне, E-G-4 санаты, 1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың

ТІЗІМІ

 

1.

Көшербаев Жақсыбай Сабитұлы

 

(12.01.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы білім басқармасының басшысы,  Д-О-1 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1

Бабашев Асан Бакытович

2

Калибекова Сауле Жантураевна

3

Кадирбаева Катира Киргизбаевна

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасының басшысы Д-О-1 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

 

1

Бектаев Ергали Исраилович

2

Дуйсенов Берик Тастанбекович

(13.01.2017)

Түлкібас ауданы

  1. Түлкібас ауданы әкімдігінің Түлкібас поселке әкімі аппаратының бас маманы бос лауазымына – А.Умирбеков
  2. Түлкібас ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімінің бас маманы- С.Минбаев

(12.01.2017)

(Мақтарал ауданы)

Мақтарал ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі басшысының орынбасары (E-R-2 санаты) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттың тізімі

 

1.

Санабаев Полат Абдусапарович

 

 

Жаңа ауыл ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман-мәдениет және әлеуметтік сала бойынша (Е-G-3 санаты, 1 бірлік, негізгі қызметкердің бала күтімі демалысы уақытына, 2017 жылдың 16 сәуіріне дейін) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

 

1.

Ильясов Ихтияр Ибраимович

2.

Нурымбетов Жомарт Маратович

(11.01.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасының ономастика бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытында),  Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

 

1

Серикбаев Мардан Муратжанович

2

Байғазы Заңғар Бақтиярұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының ауыл шаруашылығы табиғатты қорғау және спорт бөлімінің бас маманы Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1

Серікбай Бану Нұржанқызы

2

Хайитжанов Сакен Аликулович

3

Нурхаликов Жандос Нышанбаевич

4

Елмуратова Дудариша Аскановна

 

1

Серік Әсел Маратқызы

2

Хайитжанов Сакен Аликулович

3

Нурхаликов Жандос Нышанбаевич

Оңтүстік Қазақстан облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының әкімшілік бөлімінің бас маманы-бухгалтері Д-О-4 санаты,  1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1

Хайитжанов Сакен Аликулович

2

Оңласбек Азамат Ерболатұлы

3

Досымбеков Жандос Еркинбекович

4

Елмуратова Дудариша Аскановна

Оңтүстік Қазақстан облысы қаржы басқармасы бухгалтерлік есеп беру бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытында), Д-О-4 санаты,  1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1

Кольбаев Жантуре Бегимбетович

2

Досымбеков Жандос Еркинбекович

Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы егін шаруашылығы бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1

Оспанов Ғабидин Қайратжанұлы

2

Жаңабай Арайлым Ғалымжанқызы

3

Жунисов Сафуан Орнханович

4

Сафарова Малика Хабибуллаевна

5

Элиманова Жанар Джанибековна

Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы мал шаруашылығы бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1

Нұрқасымов Нұржігіт Жеңісханұлы

2

Құралбек Ажар Сәбитқызы

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы тұрғын-үй және инженерлік коммуникациялар құрылысы бөлімінің жетекші маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытында), Д-О-5 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1

Алпамысұлы Нұрмұхамед

2

Серикбаев Мардан Муратжанович

Оңтүстік Қазақстан облысы құрылыс басқармасы жобалар мен сараптамаларға мониторинг жүргізу бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты,  1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1

Серикбаев Мардан Муратжанович

2

Аяпбергенов Темирбек

3

Тастанбек Нұрсұлтан Бердібекұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы жер инспекциясы басқармасы жерді пайдалану мен қорғалуын бақылау бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты, 2 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

Оңтүстік Қазақстан облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы автомобиль жолдарының құрылысы және жөндеу пайдалану бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, 2 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

Оңтүстік Қазақстан облысы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы автомобиль жолдарының құрылысы және жөндеу пайдалану бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, 2 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1

Отелов Омирбек Сатымович

2

Раимкулов Нариман Русланович

3

Тулегенов Галымжан Колдасбекович

4

Серикбаев Мардан Муратжанович

5

Әбдісаит Ақжол Әбдісаитұлы

6

Назарбеков Руслан Аскарович

7

Суттибаев Шерзат Анаркулович

8

Оспанов Талгат Садыкович

9

Лесов Нурбол Шамшинович

Оңтүстік Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының орман қорын, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды және жануарлар дүниесін күзету, қорғау және пайдалану бөлімінің жетекші маманы, Д-О-5 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1

Жаңабай Арайлым Ғалымжанқызы

2

Қолдабаев Бағдат Ералыұлы

3

Оңласбек Азамат Ерболатұлы

4

Жанжигитов Илияс Аскарбекович

Оңтүстік Қазақстан облысы кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы өнеркәсіп және индустриялды-инновациялық даму бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1   

Серикбаев Мардан Муратжанович

2

Оңласбек Азамат Ерболатұлы

3

Назарбеков Руслан Аскарович

4

Оспанов Талгат Садыкович

5

Батырбекова Аикерим Омаркулкызы

6

Айтубаева Нургуль Райымбаевна

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасы әкімшілік-заң жұмысы бөлімінің бас маман-заңгері, Д-О-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1

Аскарбеков Алмат Кибатович

2

Досымбеков Жандос Еркинбекович

3

Есентуреева Дамира Оналбаевна

4

Махатов Айбек Ғалымжанұлы

5

Батырбекова Аикерим Омаркулкызы

(11.01.2017)

Сайрам ауданы

Қазақстан Республикасы  Мемлекеттік қызмет істері  министрлігінің  2015 жылғы 29 желтоқсандағы №12 бұйрығымен    бекітілген «Б» корпусының әкiмшiлiк мемлекеттiк лауазымдарға орналасуға конкурс өткiзу қағидаларының (Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметістері министрінің 19.05.2016 жылғы №104 бұйрығымен өзгерістер енгізілген) 95 тармағына сәйкес,  13.01.2016 жылы өтетін конкурстық комиссия отырысына  әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі:

  1. Сайрам аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімінің бухгалтерлік есеп, бюджеттік бағдарламаларды жоспарлау және қаржыландыру жөніндегі бас маман-бас есепшісі бос тұрған мемлекеттік әкімшілік лауазымына орналасуға әңгімелесу кезеңіне жіберілген үміткерлер:
  1. Тиналиева Гульзира Сериковна;
  2. Медетбеков Газиз Кондыбаевич.

(10.01.2017)

Оңтүстік Қазақстан облысы жастар саясаты мәселелері жөіндегі басқармасы жастармен және жастар қоғамдық бірлестіктермен жұмыс жөніндегі бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытында), Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

 ТІЗІМІ

1.

Нурманов Даурен Амирович

2.

Жумашбеков Нурсултан Шаймерденович

3.

Бадыракова Макпал Каныбековна

4.

Қантай Ринат Қанатұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы әлеуметтік нормативтер мен әлеуметтік көмек бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытында), Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидатттар

ТІЗІМІ

1.

Муратбеков Нуржан Байдаулетович

2.

Қантай Ринат Қанатұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы бухгалтерлік есеп беру бөлімінің бас маманы (негізгі қызметшінің бала күтіміне байланысты жалақысы сақталмайтын демалыс уақытында), Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

1.

Муратбеков Нуржан Байдаулетович

Оңтүстік Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының орман қорын, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды және жануарлар дүниесін күзету, қорғау және пайдалану бөлімінің бас маманы,  Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

1.

Сейітов Данияр Асқарұлы

 

 

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы әкімшілік-құқықтық жұмыстар бөлімінің бас маманы, Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

ТІЗІМІ

1.

Аманкулова Молдир Маратовна

2.

Нурмуратов Абдугани Абдулаевич

3.

Оспанов Талгат Садыкович

4.

Керимкулова Айгерим Керимбиевна

5.

Ауелбеков Біржан Аширұлы

6.

Адаев Абзал Серікұлы

7.

Қантай Ринат Қанатұлы

Жалпы конкурс

Оңтүстік Қазақстан облысы ішкі саясат басқармасының қоғамдық-саяси ахуалды талдау және болжау бөлімінің басшысы, Д-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар

 ТІЗІМІ

1.

Реметов Сабит Аппасович

Оңтүстік Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасы инфрақұрылым саласында мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру бөлімінің басшысы, Д-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидатттар

1.

Байдаулетов Улан Нурланович

2.

Туманшиев Турарбек Мирзакимович

Оңтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы экспортты жылжыту және инвестиция тарту бөлімінің басшысы, Д-О-3 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

 

Оңтүстік Қазақстан облысы жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы әкімшілік-ұйымдастыру бөлімінің бас маманы,  Д-О-4 санаты, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидат

1.

Аманкулова Молдир Маратқызы

2.

Қантай Ринат Қанатұлы

3.

Нурманов Дәурен Амирович

Облыс әкімі аппараты әлеуметтік-экономикалық мониторинг және талдау бөлімінің басшысы Д-3 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

  1.  

Жайлаубек Асқар Мұхтарұлы

Облыс әкімі аппараты жалпы бөлімінің басшысы Д-3 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

  1.  

Есжанова Салтанат Өмірқұлқызы

Облыс әкімі аппараты хатшылығының бас маманы, Д-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

  1.  

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

  1.  

Рабаев Абилсейт Байсейтович

Облыс әкімі аппараты әлеуметтік-экономикалық мониторинг және талдау бөлімінің бас маманы, Д-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

  1.  

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

  1.  

Рабаев Абилсейт Байсейтович

  1.  

Тулегенов Галымжан Колдасбекович

Облыс әкімі аппараты ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс және өңірлік даму бөлімінің бас маманы, Д-4 санаты, 1 бірлік, бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

  1.  

Жақсылықов Нұржан Төлбасыұлы

  1.  

Рабаев Абилсейт Байсейтович

  1.  

Тулегенов Галымжан Колдасбекович

  1.  

Кушенов Миербек Бахытович

(Сарыағаш ауданы)

Ошақты ауылдық округі әкімі аппаратының жастар ісі бойынша бас маманы (E-G-3 санаты, 1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың

ТІЗІМІ

1.

Шалкаров Асылхан Асатиллаевич

Құркелес ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман салық инспекторы (E-G-3 санаты, 1 бірлік) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың

ТІЗІМІ

1.

Байзахова Аигерим Жансериковна

(09.01.2017)

Мақтарал ауданы әкімінің кеңесшісі-баспасөз хатшысы (Е-3 санаты, негізгі қызметкердің бала күтімі демалысы уақытына, 2018 жылдың 05 желтоқсанына дейін) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1.

Байсбаев Муталип Абекович

2.

Аязбеков Дінмұхамед Анарбекұлы

Жылы су ауылдық округі әкімінің көмекшісі (E-G-2 санаты) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1.

Дауылбаев Ермек Конашович

2.

Касымбеков Алимжан Касымбекович

Мақтарал ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің жетекші маманы

(E-R-5 санаты) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1.

Әлімқұл Баязит Базарбайұлы

2.

Дүйсенбайұлы Дастан

3.

Нурымбетов Жомарт Маратович

4.

Медетов Ғалымжан Қалмырзаұлы

5.

Уалиханов Полат Камулханович

6.

Уәжбеков Сундет Есалыұлы

7.

Атабаев Мырзалы Мекенбаевич

Бірлік ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маман-салық агенті (E-G-4 санаты) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

Бірлік ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маман-салық агенті (E-G-4 санаты) бос мемлекеттік әкімшілік лауазымына әңгімелесуге жіберілген кандидаттар тізімі

1.

Әлімқұл Баязит Базарбайұлы

2.

Сатылхан Сағындық Әліханұлы

3.

Аширбаев Толенбай Сейдаханович

4.

Махмұт Абай

 

Жарияланған: 04.07.2017 - 15:18:13
Жаңартылған: 20.09.2018 - 11:30:55
© 2018

Ресми Интернет-ресурс

Түркістан облысының әкімдігі