Мәзірді көрсету Іздестіру
БАҚ біз туралы

You are here

Оңтүстік Қазақстан облыстық Қазақстан халқы Ассамблеясы Қоғамдық келісім кеңесі мүшелерінің ҚҰРАМЫ

-A A +A

Оңтүстік Қазақстан облыстық
Қазақстан халқы Ассамблеясының
Кеңесінде мақұлданды

2016 жылғы 28 қаңтар

Оңтүстік Қазақстан облыстық Қазақстан халқы Ассамблеясы

Қоғамдық келісім кеңесі мүшелерінің

ҚҰРАМЫ

Аты-жөні

 

Лауазымы, қызметі

1.

Рахманбердиев Орынбай

-

қоғам қайраткері, Кеңестің төрағасы (келісім бойынша)

2.

Қалмұратов Мұратәлі Оразалыұлы

-

облыстық Қазақстан халқы Ассамблеясы төрағасының орынбасары – ассамблея хатшылығының меңгерушісі, Кеңес төрағасының орынбасары

3.

Қарашаева Айгүл Мырзатайқызы

-

облыстық ассамблея хатшылығының бас маманы, Кеңес хатшысы

Кеңес мүшелері:

4.

Досболов Әбілқасым Үсіпбайұлы

-

облыстық мәслихаттың депутаты, «Ел бірлігі» депутаттық тобының жетекшісі (келісім бойынша)

5.

Шерімқұлов Досыбай Айтбайұлы

-

еңбек ардагері, қоғам қайраткері (келісім бойынша)

6.

Мәуленқұлов Жеңісбек

-

облыстық ардагерлер кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)

7.

Байғұт Мархабат

-

облыс әкімі жанындағы «Ырыс алды - ынтымақ» қоғамдық форумының хатшысы, жазушы-журналист, Қазақстан Жазушылар  Одағының мүшесі (келісім бойынша)

8.

Жамалбек Шәріпбек

-

«Оңтүстік Қазақстан облысы Азаматтық Альянсы» заңды тұлғалардың қауымдастық нысандағы бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

9.

Қонысбеков Байділдә

-

Дүниежүзі қазақтары қауымдастығы Оңтүстік Қазақстан өңірлік филиалының төрағасы (келісім бойынша)

10.

Қалыбекова Асма Ахметқызы

-

облыстық ассамблея жанындағы ғылыми-сарапшылық тобының жетекшісі, М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің профессоры, педагогика ғылымдарының докторы, академик (келісім бойынша)

11.

Асанов Латипша Каймаханович

-

облыстық түрік этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

12.

Бахман Иосиф Владимирович

-

облыстық неміс этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

13.

Бациев Хасан Шаевич

-

облыстық шешен-ингуш этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

14.

Бочоришвили Заал Резоевич

-

облыстық грузин этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

15.

Зубарева Жанна Георгиевна

-

облыстық еврей этномәдени бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)

16.

Капар-Пур Нурсбек Курбанович

-

облыстық иран этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

17.

Лимаренко Марина Анатольевна

-

облыстық славян этномәдени бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)

18.

Магеррамов Матлаб Ахмедоглы

-

облыстық әзірбайжан этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

19.

Мухамедова Ася Ириковна

-

облыстық татар-башқұрт этномәдени бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)

20.

Мовсисян Наира Майтархановна

-

облыстық армян этномәдени бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)

21.

Надиров Азимбай Садыкович

-

облыстық күрд этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

22.

Пак Роза Викторовна

-

облыстық кәріс этномәдени бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)

23.

Петровский Антон Станиславович

-

облыстық поляк этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

24.

Рысбеков Аблай Серикбаевич

-

облыстық қырғыз этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

25.

Салимов Баходир Сативалдиевич

-

облыстық ұйғыр этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

26.

Сидиропуло Дмитрий Иванович

-

облыстық грек этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

27.

Төлепова Гаухар Уәлиханқызы

-

облыстық «Ынтымақ» этносаралық мәдени бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)

28.

Хашимжанов Икрам Акрамович

-

облыстық өзбек этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

29.

Худайкулов Акабай

-

облыстық тәжік этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

30.

Ходжиметова Парахат

-

облыстық ассамблеяның жанындағы Аналар кеңесінің мүшесі (келісім бойынша)

31.

Айдарбекова Күлия Смайылханқызы

-

облыстық мәдениет басқармасының басшысы

32.

Мамытбеков Алмасбек Кеңесбекұлы

-

облыстық ішкі саясат және дін істері басқармасының басшысы

33.

Құлажанов Қуандық Салыбекұлы

-

облыстық білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы басшысының міндетін атқарушы

34.

Байқонақов Ербол Сүлейменұлы

-

облыс әкімі аппаратының «Қоғамдық келісім» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы

35.

Балажан Абай Бекназарұлы

-

облыстық «Оңтүстік Қазақстан» қоғамдық-саяси газетінің бас редакторы (келісім бойынша)

36.

Қапбарова Айгүл Жарылқасынқызы

-

«Шымкент келбеті», «Панорама Шымкента» газеттерінің бас редакторы, Қазақстан Республикасы Журналистер Одағы облыстық филиалының төрайымы (келісім бойынша)

37.

Мирсиева Диана Руслановна

-

М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің  жанындағы «Достық» клубының төрайымы (келісім бойынша)

38.

Айтбаев Ерлан Садырбайұлы

-

«Жастар орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің директоры

 

Жарияланған: 05.05.2016 - 15:41:58
Жаңартылған: 15.12.2016 - 16:52:43
© 2017

Ресми Интернет-ресурс

Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі