Мәзірді көрсету Іздестіру
БАҚ біз туралы

You are here

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасы қарамағындағы мекемелер және олардың  басшылары туралы мәлімет

-A A +A





Мекеменің атауы

Мектепте дамытылатын спорт түрлері

 

Басшының аты-жөні

Мекен-жайы, байланыс телефоны 

 

1.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының кешенді жоғары спорт шеберлігі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

Бокс, ауыр атлетика, пауэрлифтинг, спорттық гимнастика, велоспорт, жеңіл атлетика, садақ ату, стенд ату, оқ ату, таеквандо.

Елшиев Балғабай Тезекбайұлы 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, Мәделі Қожа көшесі №1 үй.

тел: 36-34-80, 36-34-81

2.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының жекпе-жек түрлерінен жоғары спорт шеберлігі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

Еркін күрес, грек-рим күресі, дзюдо, семсерлесу, таеквандо, каратэдо, бокс, кикбоксинг, самбо, аралас жекпе-жек, армрестлинг

Қондыбаев Шадияр 

Әлжанұлы 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Абай ауданы, Матросов көшесі №51 үй, пошталық индексі: 160022.

тел: 40-70-24, 40-74-63

3.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының Олимпиадалық резерв даярлау орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Жеңіл атлетика, дзюдо,  еркін күрес, грек-рим күресі, ауыр атлетика, жеңіл атлетика, таэквондо, семсерлесу, каратэдо, байдарка және каноэда есу

Әлиев Дәулетияр Әмірсейітұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Абай ауданы, Матросов көшесі №51 үй, пошталық индексі 160050. 

тел: 31-87-56, 31-87-55

4.

«Оңтүстік Қазақстан облысының №1 олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

Бокс, грек - рим күресі, самбо,  дзюдо, еркін күрес, таеквандо, ушу-саньда, жекпе-жек сайысы (рукопашный бой)

 

Татубаев Құттыбек

 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, Мәделі Қожа көшесі №1 үй, пошталық индексі 160021.

тел: 36-52-40, 31-45-95

5.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының №2 олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Волейбол, жағажай волейболы, баскетбол, армрестлинг, гір көтеру, пауэрлифтинг, кикбоксинг, регби, семсерлесу,гандбол

 

Мелдеханов Нұрмахан Магрифханұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, Мәделі Қожа көшесі №1 үй.

тел: 36-50-86, 36-50-85

6.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының №3 олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

Садақ ату, дзюдо, еркін күрес, президенттік көпсайыс, каратэдо, армрестлинг, таеквандо

 

Мергенбаев Дүйсенбай

 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, Жандосов көшесі нөмірсіз, пошталық индексі 160021.

тел: 27-97-84, 37-12-04

7.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының гимнастикадан олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі» 

Көркем және спорттық гимнастика, акробатика, спорттық би.

 

Әмірбеков Тимур Шертайұлы 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Абай ауданы, Павлов көшесі нөмірсіз.

тел: 56-30-76, 56-32-19

8.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының футболдан олимпиада резервін дайындайтын балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған спорт мектебі» 

коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

Футбол

 

Дәрменов Ермек Аманжолұлы 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Еңбекші ауданы, «Зеленый» өткелі №1.

тел: 37-11-10, 37-11-81

9.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының бокстан олимпиада резервін дайындайтын балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

Бокс, жекпе-жек сайысы (рукопашный бой)

Ділдәбеков Мұхтархан 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, Мәделі Қожа көшесі №1 үй.

тел: 36-53-76, 36-52-94

10.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының су спорты түрлерінен олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Байдарка және каноэда есу, академиялық ескек есу, триатлон, жүзу, қазіргі бессайыс, желкен спорты.

Жәрменов Денис Қасымұлы 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы,

Әл-Фараби ауданы, Қонаев гүлзары нөмірсіз.

тел: 43-33-59, 41-33-62

11.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының жекпе-жек түрлерінен олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі» КММ

Еркін күрес, грек-рим күресі, кикбокс, стенд ату, жартасқа өрмелеу, таеквандо,дзюдо, жеңіл атлетика

Тұманбаев Бауыржан Қалмухамедұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, Қазыбек би көшесі №109 үй.

тел: 54-00-88, 53-99-15

12.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының ауыр атлетикадан олимпиада резервін дайындайтын балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған спорт мектебі» 

 

ауыр атлетика, пауэрлифтинг

Макаров Андрей  Юрьевич

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Абай ауданы, Театралдық көшесі №31 үй, поталық индексі: 160002.

 

13.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының ату және ұқсас спорт түрлерінен олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

Садақ ату, стенд ату, семсерлесу, оқ ату

 

Бұзауов Мұрат Сансызбайұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Еңбекші ауданы, Жібек Жолы көшесі №43 үй, пошталық индексі 160006.

тел: 49-02-64

14.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Бекзат Саттарханов атындағы Оңтүстік Қазақстан облыстық дарынды балалардың спорт мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

Бокс, дзюдо,грек-рим, еркін күрестері,ауыр атлетика, жеңіл атлетика, футбол, таеквандо.

 

Қырықбаев Полат Наурызбайұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Абай ауданы. Б.Алпысбаев көшесі №116 үй. 

тел: 44-47-73, 44-47-72

15.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының мүгедектерге арналған кешенді мамандандырылған спорт мектебі» 

коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Жүзу, жеңіл атлетика, үстел теннисі, пауэрлифтинг, отырып ойнайтын волейбол, арбадағы би, садақ ату, параканоэ, оқ ату, тоғызқұмалақ, шахмат, дойбы, еркін күрес, гирек-рим күресі, футбол, шағын футбол, волейбол, баскетбол

Аблаев Мұзрафша-Жахангир Исақұлы

 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Абай ауданы, Театралдық көшесі №31 үй, поталық индексі: 160002.

тел: 31-05-07, 56-81-33

16.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының 

ұлттық спорт түрлерінен балалар мен жасөспірімдердің мамандандырылған спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Көкпар, аударыспақ, қазақ күресі, тоғызқұмалақ, конкур, бәйге, теңге ілу, жамбы ату, желіп шабу, асық ату, саят.

 

Ахметбаев Ғани Молдабекұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, М.Х.Дулати көшесі нөмірсіз.

тел: 47-60-86, 47-60-87

17.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдердің теннис спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

Бадминтон, теннис, үстел теннис

 

Айтмұрзаев Нұрлан Пернебекұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, Қонаев гүлзары нөмірсіз.

тел: 41-30-11, 41-30-19

18.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Қазығұрт» спорт ойын түрлері клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

 

Волейбол, баскетбол, қол добы, әйелдер футболы

 

Қожанов Рүстем Құлбекұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, Мәделі Қожа көшесі №1 үй. 

тел: 36-32-22, 36-34-78

19.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының Әбдісалан Нұрмаханов атындағы олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 

     Бокс, грек - рим күресі, самбо,  дзюдо, еркін күрес, қазақ күресі, таеквандо, тоғызқұмалақ, волейбол, футбол, жүзу

 

Тәңірбергенов Дәурен

Оңтүстік Қазақстан облысы, Түркістан қаласы, Б.Саттарханов даңғылы №31 үй.

тел: 8 72533 6-36-24

20.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Түлкібас ұлттық спорт түрлерінен 

балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі»

 мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Көкпар, бәйге, қазақ күресі, тоғызқұмалақ.

 

Дауылбаев Әбілхан

 

Оңтүстік Қазақстан облысы, Түлкібас ауданы, Т.Рысқұлов ауылы, Садықов көшесі нөмірсіз.

Тел. 8 72538 5-32-51

21.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Бәйшешек» спорттық-сауықтыру кешені» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

 

Облыс спортшыларының оқу-жаттығу жиындары өтуіне ықпал жасау. Балалардың жазғы демалысын ұйымдастыру

 

Жабаев Нұрлан Жанпейісұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Төлеби ауданы, 

Алатау ауылдық округі, Біркөлік ауылы, Қазақстан көшесі №7 үй, пошталық индексі 161103. 

Тел.36-51-71

22.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Облыстық дәрігерлік- дене тәрбиесі диспансері» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

 

Спортшылардың денсаулығына бақылау жасау, емдеу және сауықтыру

Долбилова Ирина

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, Әлімбетов көшесі №45Б үй. 

21-43-68,21-43-70

23.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Қажымұқан атындағы орталық стадионы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

 

Спортық-сауықтыру іс-шараларын өткізуді қамтамасыз ету

Өкшебаев Құралбай Таңқыбайұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, Мәделі Қожа көшесі №1 үй. 

36-50-93, 36-50-94

24.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Қыран» футбол клубы»  мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

 

Футболдан 1-Лига командалар арасында өнер көрсету

Пошымов Талғат Батырханұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, Мәделі Қожа көшесі №1 үй. 

Тел. 31-43-99

25.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Жеңілатлетикалық спорт кешені»  мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Спортық-сауықтыру іс-шараларын өткізуді қамтамасыз ету

Әбдісаттаров Өмірәлі Тұрмаханұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, Қазиев көшесі №2а үй.

Тел. 36-52-87, 36-52-90

26.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру 

және спорт басқармасының «Орталық су-спорт кешені»

 

Су спортын дамыту

Алихан Абдижамиль Алиханұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы,

Әл-Фараби ауданы, Қазиев көшесі №2в үй.

Тел. 36-53-12, 36-52-97

27.

«Ордабасы» кәсіби футбол клубы» акционерлік қоғамы

 

ҚР футболдан жоғары лига командалары арасында өнер көрсету

Байсейітов Бақтияр Даниярұлы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, 

Әл-Фараби ауданы, Мәделі Қожа көшесі №1 үй. 

Тел.36-53-90. 36-50-18

28.

Оңтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының «Оңтүстік Қазақстан облысының олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдердің көркем гимнастикадан спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Көркем гимнастика

Юсупова Әлия Махсұтқызы

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Қаратау ауданы, Нұрсат тұрғын үй алабы, Астана даңғылы, н/з, 77-05-10, 77-08-86

29.

«Оңтүстік» футбол Академиясы – Клубы» МКҚК

футбол

Шкарин Евгений Иванович

Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қаласы, Мадели Кожа, 1

 

Жарияланған: 09.03.2016 - 14:44:17
Жаңартылған: 25.12.2017 - 16:00:27
© 2018

Ресми Интернет-ресурс

Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі