Мәзірді көрсету Іздестіру
БАҚ біз туралы
Ресми Интернет-ресурс

You are here

Басқарма басшысы

-A A +A

Анықтама

Серік Ордабекұлы Тұрбеков

 

 

С (айы,жылы) (месяц,год)

2018 жылдың тамызынан

бастап

работает

Түркістан облысының жер қатынастары басқармасының басшысы

Туған кезі (күні, айы, жылы) Дата рождения (число, месяц, год)

04.12. 1956 ж.

Туған жері

Место рождения

Оңтүстік Қазақстан облысы, Сарыағаш ауданы  

Ұлты / Национальность

казақ

Білімі / Образование

жоғары

Бітірген жылы

Окончил в

1980 ж.

 

1990 ж.

   К.А.Тимирязев атындағы Еңбек Қызыл ту Мәскеу ауылшаруашылық академиясы

  КСРО Министрлер Кеңесінің агроөнеркәсіп кешенін басқару мектебі

 

Білімі бойынша мамандығы

Специальность по образованию

Ғалым агроном

Қандай шетел тілдерін немесе ТМД халықтарының тілдерін біледі

Какими иностранными языками   и языками народов СНГ владеет

Орысша, Өзбекше, (еркін),

француз, неміс тілдері (сөздікпен)

Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы

Ученая степень, ученое звание

ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты

Мемлекеттік наградалары, құрметті атақтары бар ма

(қандай, алған жылы)

имеет ли государственные награды, почетные звания (какие, год награждения)

Медальдары:

ҚР Тәуелсіздігінің "10 жылдығы (2001).

Тыңға 50 жыл(2004 г., 2005 г.).

ҚР Конституциясына 10 жыл (2005 г.).

"Ерен еңбегі үшін", (2009),

 "Сайрам ауданының құрметті азаматы, (2007 г.

Арнайы тексеру нәтижелері

Результаты специальной проверки

№2/3- 10-28831 ,28.07.2010 жылғы ОҚО ҰҚК хаты

Аттестацияның күні және нәтижелері

Дата и результаты аттестации

 

Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасағаны үшін тәртіптік жазалар туралы мәлімет

Сведения о дисциплинарных взысканиях за совершения коррупционного правонарушения

жоқ

Мемлекеттік қызметшінің антын берген күні

Дата принесения присяги государственного служащего

14.10.2010 ж.

 

Келген / Кеткен

айы және жылы

Месяц и год

вступления / ухода

ҚЫЗМЕТТІК ТІЗБЕСІ

ТРУДОВАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ

22.10.1980 – 03.01.1983

"Қаракөл" ҒӨО Лаборанты, кіші ғылыми қызметкері

31.12.1982 – 31.12.1985

К.А.Тимирязев атындағы Еңбек Қызыл ту Мәскеу ауылшаруашылық академиясының аспиранты

22.04.1986 – 15.09.1988

Кызыл су мемлекеттік селекциялық станциясының аға ғылыми қызметкері

15.09.1988 - 04.08.1997

Аға ғылыми қызметкер, бас директордың орынбасары, «Шымкент» ҒӨО бас директоры

04.08.1997 – 10.03.1998

Оңтүстік Қазақстан ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының директоры, Эксперименттік тұқымдық ферманың директоры

07.03.1998 – 23.08.1999

ОҚО әкімінің орынбасары

30.09.1999– 05.10.2007

Оңтүстік Қазақстан облысы Ауыл шаруашылығы министрлігі аумақтық басқармасының бастығы, Оңтүстік Қазақстан облыстық Ауыл шаруашылық министрлігінің агроөнеркәсіптік кешенін инспекциялау комитетінің аумақтық инспекциясының бастығы

06.10.2007 – 02.08.2010

Атқарушы директор, Басқарма Төрағасының орынбасары, «Оңтүстік» ӘКК ҰК басқарма төрағасының бірінші орынбасары,

02.08.2010 – 29.05.2015

ОҚО Мақтарал ауданының әкімі

29.05.2015-  16.02.2016

ОҚО жер қатынастары және жедің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасының басшысы

16.02.2016. - 27.08.2018

Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы

27.08.2019 жылдан бастап

Түркістан облысының жер қатынастары басқармасының басшысы

 

 

 

 

 

Жарияланған: 13.01.2016 - 15:19:39
Жаңартылған: 25.01.2019 - 11:22:20
© 2019

Ресми Интернет-ресурс

Түркістан облысының әкімдігі