Оңтүстік Қазақстан облыстық Қазақстан халқы Ассамблеясы Қоғамдық келісім кеңесі мүшелерінің ҚҰРАМЫ

Оңтүстік Қазақстан облыстық
Қазақстан халқы Ассамблеясының
Кеңесінде мақұлданды

2016 жылғы 28 қаңтар

Оңтүстік Қазақстан облыстық Қазақстан халқы Ассамблеясы

Қоғамдық келісім кеңесі мүшелерінің

ҚҰРАМЫ

Аты-жөні

 

Лауазымы, қызметі

1.

Рахманбердиев Орынбай

-

қоғам қайраткері, Кеңестің төрағасы (келісім бойынша)

2.

Қалмұратов Мұратәлі Оразалыұлы

-

облыстық Қазақстан халқы Ассамблеясы төрағасының орынбасары – ассамблея хатшылығының меңгерушісі, Кеңес төрағасының орынбасары

3.

Қарашаева Айгүл Мырзатайқызы

-

облыстық ассамблея хатшылығының бас маманы, Кеңес хатшысы

Кеңес мүшелері:

4.

Досболов Әбілқасым Үсіпбайұлы

-

облыстық мәслихаттың депутаты, «Ел бірлігі» депутаттық тобының жетекшісі (келісім бойынша)

5.

Шерімқұлов Досыбай Айтбайұлы

-

еңбек ардагері, қоғам қайраткері (келісім бойынша)

6.

Мәуленқұлов Жеңісбек

-

облыстық ардагерлер кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)

7.

Байғұт Мархабат

-

облыс әкімі жанындағы «Ырыс алды - ынтымақ» қоғамдық форумының хатшысы, жазушы-журналист, Қазақстан Жазушылар  Одағының мүшесі (келісім бойынша)

8.

Жамалбек Шәріпбек

-

«Оңтүстік Қазақстан облысы Азаматтық Альянсы» заңды тұлғалардың қауымдастық нысандағы бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

9.

Қонысбеков Байділдә

-

Дүниежүзі қазақтары қауымдастығы Оңтүстік Қазақстан өңірлік филиалының төрағасы (келісім бойынша)

10.

Қалыбекова Асма Ахметқызы

-

облыстық ассамблея жанындағы ғылыми-сарапшылық тобының жетекшісі, М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің профессоры, педагогика ғылымдарының докторы, академик (келісім бойынша)

11.

Асанов Латипша Каймаханович

-

облыстық түрік этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

12.

Бахман Иосиф Владимирович

-

облыстық неміс этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

13.

Бациев Хасан Шаевич

-

облыстық шешен-ингуш этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

14.

Бочоришвили Заал Резоевич

-

облыстық грузин этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

15.

Зубарева Жанна Георгиевна

-

облыстық еврей этномәдени бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)

16.

Капар-Пур Нурсбек Курбанович

-

облыстық иран этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

17.

Лимаренко Марина Анатольевна

-

облыстық славян этномәдени бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)

18.

Магеррамов Матлаб Ахмедоглы

-

облыстық әзірбайжан этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

19.

Мухамедова Ася Ириковна

-

облыстық татар-башқұрт этномәдени бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)

20.

Мовсисян Наира Майтархановна

-

облыстық армян этномәдени бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)

21.

Надиров Азимбай Садыкович

-

облыстық күрд этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

22.

Пак Роза Викторовна

-

облыстық кәріс этномәдени бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)

23.

Петровский Антон Станиславович

-

облыстық поляк этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

24.

Рысбеков Аблай Серикбаевич

-

облыстық қырғыз этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

25.

Салимов Баходир Сативалдиевич

-

облыстық ұйғыр этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

26.

Сидиропуло Дмитрий Иванович

-

облыстық грек этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

27.

Төлепова Гаухар Уәлиханқызы

-

облыстық «Ынтымақ» этносаралық мәдени бірлестігінің төрайымы (келісім бойынша)

28.

Хашимжанов Икрам Акрамович

-

облыстық өзбек этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

29.

Худайкулов Акабай

-

облыстық тәжік этномәдени бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)

30.

Ходжиметова Парахат

-

облыстық ассамблеяның жанындағы Аналар кеңесінің мүшесі (келісім бойынша)

31.

Айдарбекова Күлия Смайылханқызы

-

облыстық мәдениет басқармасының басшысы

32.

Мамытбеков Алмасбек Кеңесбекұлы

-

облыстық ішкі саясат және дін істері басқармасының басшысы

33.

Құлажанов Қуандық Салыбекұлы

-

облыстық білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы басшысының міндетін атқарушы

34.

Байқонақов Ербол Сүлейменұлы

-

облыс әкімі аппаратының «Қоғамдық келісім» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы

35.

Балажан Абай Бекназарұлы

-

облыстық «Оңтүстік Қазақстан» қоғамдық-саяси газетінің бас редакторы (келісім бойынша)

36.

Қапбарова Айгүл Жарылқасынқызы

-

«Шымкент келбеті», «Панорама Шымкента» газеттерінің бас редакторы, Қазақстан Республикасы Журналистер Одағы облыстық филиалының төрайымы (келісім бойынша)

37.

Мирсиева Диана Руслановна

-

М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің  жанындағы «Достық» клубының төрайымы (келісім бойынша)

38.

Айтбаев Ерлан Садырбайұлы

-

«Жастар орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің директоры

 

Ақпараттық сервистер

Табиғат өзгерісі

Облыстың сейсмикалық болжамы

Сервис жақын арада іске қосылатын болады